על המסך דודו ונטלי אהרון נראים זוג מאוהב עם תקשורת טובה ושיתוף פעולה מעורר קנאה, אבל זה לא תמיד היה ככה. לפני הצילומים היו שמועות על משבר בזוגיות שלהם. רגע לפני גמר "המטבח המנצח VIP" (הערב, חמישי, אחרי החדשות, קשת 12), הזמר דודו אהרון סיפר כי הלחץ המשותף בעבודה במטבח הציל להם את הזוגיות. "תיעלנו את הלחץ הזה למקום חיובי, הבטחנו אחד לשנייה שאנחנו צריכים ליהנות מהתהליך הזה. זאת הפעם הראשונה אחרי הנישואים שעשינו משהו בשביל הזוגיות שלנו, הייתה לנו שנה לא פשוטה".

נטלי, שלפני הצילומים הספיקה למחוק מעמוד האינסטגרם שלה את שם משפחתו של דודו, רוצה לתת תקווה לזוגות בבית שעוברים גם הם קשיים בזוגיות. "אם אוהבים ולא מוותרים אז הכל אפשרי. אני מבקשת מהזוגות בבית שעוברים משבר, לא לוותר לעצמם. במיוחד בשנה הראשונה של הנישואים, זה לא פשוט".

בגמר שישודר הערב דודו ונטלי יתמודדו מול השחקנית אורלי זילברשץ והבן אלישע בנאי, היחיד מכל שאר המשתתפים שהגיע עם ניסיון אמיתי של עבודה במטבחי יוקרה במשך שנים. "חיים ורותי אוהבים אותי יותר מכולם. הם שומרים עליי, אז אני חושב שאני ואמא נמצאים בידיים טובות". השופטת רותי ברודו גם הרוויחה משהו מהצילומים לתוכנית. "הופתעתי כי לא הכרתי אותם. הם מהממים, אני אוספת את כולם בתור חברים, בלי יוצא מן הכלל".