כוכבי ארץ נהדרת אומנם קיבלו פטור מלקחת את הילדים למופעי חנוכה, אבל הם נכנסו בעצמם לדמויות של הכוכבים הכי גדולים של חג האורים. אסף גולן הגיע לאולפן של "ארץ נהדרת" ותיעד את הקטעים שלא מראים לנו בתוכנית עצמה – וזה קורע.

שני כהן נראתה מעט עייפה על הסט, אבל אל תטעו - יש לה הסבר לעניין: "יצא לי מלא דמויות עייפות. עשיתי שבוע שעבר את מאירה מהדואר, עייפה גמורה. שבוע לפני רינה מצליח, אני בעונה של מנומנמות". בזמן שכהן מעידה שהיא רדומה בתור זהבה בן, אצל אמיר שורוש המצב מעט אחר, והוא איבד היום הרבה קלוריות בצילומים בתפקיד רן דנקר. "בשביל להיות יפה צריך לעבוד קשה", כך הוא אומר, ובאמת מדובר בעבודה קשה להיכנס לשמלה של דנקר ששוקלת לא פחות משישה קילו.

אורי לייזרוביץ' כבר רגיל להיות בתפקיד כוכב נוער כשהוא מגלם את מרגי, אבל הפעם הוא נכנס לנעליים של בן זיני, וככה הוא מספר שהשיג את הלוק החטוב לכבוד החיקוי: "עבדתי, שומרים הרבה על המשקל, על תזונה". גם משביתת השמחות הלאומית חזרה בזכות הוריאנט החדש - ד"ר שרון אלרועי פרייס, שאותה מגלמת עלמה זק. ונראה שהזמן שעבר גרם לה להתאמן מחדש על החיקוי והיא מנסה להיזכר איך לדייק אותו עד הפרטים הקטנים: "יש משהו טיפה גרוני ופועה, משהו נרעד בקול, אני צריכה למצוא את המינון".   

תום יער על החיקוי של מיקי שמו (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
מתכוננת לשליש הרביעי שבדרך | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

מי שקיבלה תפקיד מפתיע היא תום יער שבעקבות ההיריון מגלמת את הכוכב האמיתי של חנוכה, הלוא הוא מיקי שמו, והיא עדיין מתקשה לזהות את עצמה מול המראה. "מי זה הקירח המגעיל? אה, זה אני בהריון", היא מופתעת. על הדרך, היא משתפת בחוויות מההיריון שעובר עליה: "אני קוראת לזה השליש הרביעי, המשך החיים עם עוד יישות, עד סוף החיים שלי". אולי זה ההיריון, ואולי סתם אווירת החג אבל לתום יער יש הצעה לא רעה לשנה הבאה: "מחזמר של ארץ נהדרת בחנוכה". והתוספת של יובל סמו לרעיון - "כניסה חינם".