אם עוד לא שמעתם על צילומי גולסטאריות שמתרחשים בימים אלה במתחם סגור, בטח גם פספסתם את העובדה שבפעם הראשונה בחייו, בן אל תבורי, אביו של תו פרינס, משמש כאבא במשרה מלאה ומבלה איתו את כל הזמן הפנוי שלו: "האמת שכיף, אני לא יודע על מה אורטל מתלוננת, באמת כיף לי", סיפר בן אל. "אני קם כל בוקר ומכין לו אוכל. ביצה זה מה שהוא רוצה, ואם הוא ירצה סטייק אני אכין לו סטייק בבוקר".

בסוף השבוע האחרון הוא גם הספיק לרכוש רכב יוקרה חדש בשווי של כמיליון דולר, ואם תהיתם איך רכב יוקרה מסתדר עם תינוק – אל דאגה: יש בו כיסא תינוק. "אם לא היה כיסא, לא היה אוטו", אמר בן אל והרגיע את כל ההורים המודאגים. 

איך גויסו אומני ישראל להמנון נגד הקורונה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
נהנה מכל רגע עם תו פרינס. בן אל תבורי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

הרכב הזה חיכה לו אתמול (שלישי) בחנייה, כשהוא, יחד עם סטטיק והמפיק המוזיקלי ג'ורדי, שימחו ילדים בבית החולים ספרא בתל השומר, עם השיר החדש שהוציאו עם מיטב אמני ישראל – "קטן עלינו". בדיוק אתמול (שלישי) יצא השיר שיזמו סטטיק ובן אל בשיתוף עם 40 זמרות וזמרים ישראלים – למען מחלקות הקורונה בבתי החולים.

נועה קירל, סטפן לגר, רמי קליינשטיין, יהונתן מרגי, משה פרץ, נסרין, גלי עטרי, מוקי, אליעד נחום, דודו אהרון, עדן בן זקן, רותם כהן ואפילו עומר אדם שהקליט בדובאי, הם רק חלק מהאמנים שלקחו חלק בפרויקט המבורך. "החלום היה שיהיו שם כל אמני ישראל", אמר סטטיק, "אבל אין, תבין מה שאתה רוצה. זאת שנה קשה לכולם, אז כשיש הזדמנות קצת לשפוך אור כולם מיד הגיעו, אני לא מכיר סיפורי אגו הכל היה בגוד ווייב. יש כאלה שלא יכלו או לא רצו". 

מבחינת סטטיק, יש אחד שהיה צריך להיות שם והגיע – גידי גוב. "הוא לא מפסיק לדבר על זה, הוא מתרגש כמו ילד עד היום", אמר בן אל. "אני קצת משותק לידו, כי אני מתרגש, אני מעריץ שרוף של כוורת ושלו", הודה סטטיק, שסיפר גם על השיחה עם גידי לגבי הפרויקט: "גמגמתי כמו ילדה והוא ניסה להבין מה אני רוצה ממנו", סיפר סטטיק. 

גידי שחגג השנה שבעים התלבט קצת מבחינה אמנותית וגם בגלל הקורונה – אבל הסכים. "אני יצאתי חומוס, באתי ללחוץ לו את היד", סיפר ג'ורדי, וסטטיק הוסיף: "איך הוא אמר כשהוא נכנס? אל תגעו בי, אני יכול למות מזה", אמר סטטיק. 

ואיך בכל זאת הם יגייסו את הכסף שיעבור לתרומה לבתי החולים? "הדרך לתרום פה היא הכי קלה בעולם - כל מה שצריך לעשות זה לשתף, כי ההכנסות של השיר מייצרות את הכסף, אף אחד לא צריך לפתוח את הארנק", אמר סטטיק. "זכויות היצירה הן על האקו"ם, על המאסטר לפדרציה, על אשכולות, כל הגופים האלה שמרכזים את השקלים של האמנים. אז בעצם ויתרנו על זה לחלוטין והכול הולך לתרומה אנחנו לא רואים מזה שקל, אי פעם, אגב, גם אחרי שתעבור הקורונה". "ככל שינגנו את השיר ברדיו זה יכניס יותר כסף", הוסיף ג'ורדי.