עברו 12 שנים מאז שעינב בובליל פרצה לחיינו. כיום, היא נמצאת במקום אחר גם מבחינה אישית וגם מבחינה פיזית – עם ארבעה ילדים ו-45 קילו פחות. רגע לפני שהיא נכנסת למטבח של "מאסטר שף VIP", אסף גולן פגש אותה כדי לראות מקרוב את השינוי המדהים שעברה. "קוסקוס זה מחוץ לתחום שלי", סיפרה עינב בזמן הבישולים, "אל תסתכלו עליי ברחמים, אני אוכלת בעיקר ירקות, מלפפונים, גזר, שומר וגבינה בולגרית חמישה אחוז".

מבחינה קולינרית יכול להיות שהפכת לפרידמנית?
"לא, ממש לא. גם כשאני מכינה אוכל לעצמי אני מתבלת אותו היטב ועם טעמים. אני לא עושה אוכל תפל".

לפני 12 שנים עינב נכנסה לריאליטי יחד עם אביה, יוסי בובליל, ואז היא הייתה במקום אחר – אישה בת 23 עם פה גדול, שנראית אחרת לגמרי. "קורה שאנשים לא מזהים אותי ברחוב, אבל כשאני מתחילה לדבר הם אומרים לי 'יואו עינב, לא זיהיתי, איזו רזה את'", סיפרה עינב. "הייתי צעקנית, וולגרית ומוחצנת. בכל מקום שהייתי בו היו חייבים לראות ולשמוע רק אותי. אנשים היו שואלים אותי 'למה את צועקת? תהיי יותר עדינה', עד שאלי מיתן אותי".

את אלי, בן זוגה, הכירה בובליל בשיא הפרסום שלה, אבל הוא בכלל טוען שהיא עשתה לו תרגיל. "אני אספר להם את האמת?", הוא שאל את עינב שסיפרה בעצמה: "ביום הראשון הייתי עם מחטב. הוא אמר לי 'ביום שהורדת את המחטב הייתי בהלם. מה זה? עבדתם עליי עם המחטב הזה'".

היום בובליל כבר לא צריכה מחטבים כשהיא כמעט חצי מנקודת השיא במשקל שלה. "לא אהבתי את איך שהייתי נראית פעם. אלה סנטרים כפולים, ידיים, בטן - לא אוהבת את זה", הודתה והוסיפה: "אני פחות מאמינה לכאלה שאומרות 'אני שמנה וטוב לי' כי אני יודעת מה זה. כל אלה שאומרות את זה אחר כך עושות פוטושופ ברגליים שלהן, מחליקות, מסדרות ומצרות קצת היקפים".

את המהפך היא התחילה לפני שנתיים, רגע לפני שבנה יוסף מנחם הגיע לאוויר העולם. זה היה בחדר המיון בבית החולים כשהיא הבינה שמספיק לה: "באתי ללדת, היינו בחדר קטן עם אחות ומלא נשים שבאו ללדת. ראיתי שאני שוקלת 99.9 קילו ואמרתי לעצמי 'אין מצב שאראה את המאה הזה, לא יהיה'. ביום שילדתי הייתי בדיאטה".

עם ירידה של 45 קילו, היא הפכה את עצמה לסוג של גורו שמעלה ל-206 אלף העוקבים והעוקבות שלה מדי יום את שגרת החיים החדשה שלה, שכוללת תזונה מוקפדת וחמישה אימונים בשבוע. בסגר הנוכחי החליטה גם לעשות מזה כסף – היא פתחה קבוצת וואטסאפ לתמיכה, שם היא חולקת את הטיפים שלה. "אני לא תזונאית ולא רופאה. זו קבוצת תמיכה חברית. אני נותנת דברים שעבדו עליי מניסיון אישי של 10-12 שנים בדיאטה".

לצד המחמאות, מגיעות גם מתקפות: "הרוב מפרגנים, אבל יש כאלה שכותבים 'מה עשית לעצמך?', 'אנורקסית', 'עשית ניתוחים' ו'את בולמית מקיאה' - שום דבר מהדברים האלה לא נכון", אמרה עינב. "לרוב אני לא מתייחסת וחוסמת, אבל בהתחלה הייתי נפגעת ולוקחת קשה".

אבל בואי נודה, עשית גם ניתוח שעזר לך להגיע לתוצאות האלה.
"לא, זה לא עזר לי להגיע לשום תוצאות. אני אראה לך תמונות שלי עם קוביות בבטן גם לפני הניתוח. עשיתי מתיחת בטן קלילה של עודפי עור כי ילדתי שלוש פעמים בניתוח קיסרי. היה לי עור נפול, בכל זאת ארבעה הריונות, וכשסיימתי מתחתי את העור מעט".