אופירה אסייג בנתה לעצמה תדמית של אחת שלא מפחדת מאף אחד, אבל זה עד שזה מגיע לילדים שלה. כשקיבלה באינסטגרם הודעת איום בה נכתב: "תתכונני, אני בדרך אלייך הביתה. לך ולילדים שלך יהיה סוף", הגישה המגישה באופן מיידי תלונה במשטרה.

זו לא התלונה הראשונה של אסייג במשטרה, זה קרה פעמיים בשנת 2020 ופעם נוספת ב-2021. בכל המקרים המשטרה הצליחה להגיע לשולחי ההודעות המאיימות. את האיום עליה ועל ילדיה קיבלה אחרי הראיון עם גדעון סער ב"אופירה וברקוביץ'". על האיום האחרון, שכאמור הופנה גם לילדיה, סיפרה לראשונה במהלך הראיון עם גאולה אבן בשישי האחרון.

התלונה במשטרה טופלה במהירות כשחוקרים של יחידת הסייבר איתרו את המאיים עוד באותו היום, גבר צעיר בשנות ה-20 לחייו מאזור ירושלים. לפי מקרובים, הוא הובא לחקירה, הביע חרטה והתנצל. אותו צעיר קיבל צו הרחקה מאופירה ומביתה.

בגלל האיומים, בחודשים האחרונים הוצבו מאבטחים בפתח ביתה של אסייג בצפון תל אביב. "המאבטחים ממש עברו לגור שם", מספרים מקורבים ושכנים על המאבטחים.

האיומים שקיבלה אופירה אסייג (צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס)
ההודעה שקיבלה אופירה אסייג | צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס

זאת לא פעם ראשונה שאופירה חוטפת אש. לפני יותר משנה יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פרסם ברשתות החברתיות את מספר הטלפון הנייד האישי שלה אחרי אייטם שלא מצא חן בעיניו בתוכנית, וגם אז הייתה חשופה להטרדות. בזמנו זה נגמר בקריסה של הקו שלה מרוב הודעות שטנה ומאז, היא מתקשרת עם העולם רק באמצעות וואטסאפ, את המספר האישי הקווי שלה יש רק לבעלה ולילדים שלה ולאחיותיה.

תגובת אופירה אסייג: "אני סומכת על משטרת ישראל שבכל פעם שאני פונה אליהם אני מקבלת מענה מהיר ומקצועי".