בשבת הקרובה (אחרי החדשות בקשת 12) נינג'ה ישראל חוזרת בעונה שלישית באירוע הטלוויזיוני הגדול של השנה: מאות מתמודדים חדשים לגמרי לצד וותיקים, מסלול חדש וגורלי, וכל זה יחד עם האווירה הכיפית והמצחיקה על הסט של אסי עזר ורותם סלע.

אבל צילומי הנינג'ה לא מתקיימים בזמנים רגילים: בנוסף למסלול החץ המאיים ולשעות הצילום המפרכות, הצטרפה גם הקורונה והפכה את החיים ליותר מסובכים: גדר שמפרידה בין קפסולות ובין צמד המנחים אסי ורותם לצמד השדרנים ניב רסקין ורותם ישראל: "אנחנו לא פוגשים את רסקין ורותם פנים מול פנים, אנחנו מבודדים מהעולם", סיפר אסי. ומהצד השני, רותם ישראל סיפרה: "יש גדרות בינינו כמו גן חיות". 

כך עושים נינג'ה ישראל בזמן קורונה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
מוכנה לשמור על הילד של אסי? רותם סלע | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אולי יש בכל הריחוק החברתי הזה גם דבר חיובי, שבעיני אסי ורותם צריך להישאר גם אחרי הקורונה: "אנחנו לא פוגשים אף מתמודד, וגם לא מלאים בזיעה של המתמודדים אחרי שהם נוגעים בקיר והם באים לחבק אותנו עם כל הסחלה", צחק אסי.

לאחרונה אסי ורותם הפכו לשכנים באותו המגדל, מה שלא עוזר לחרדות של אסי, שמרגיש שהוא נכנס לקבוצת סיכון בגלל ילדיה של רותם. "הבית שלי הוא מדגרה בפני עצמה", סיפרה רותם, "הילדים שלי הלכו לבית ספר, הלכו לגנים. אין מה לעשות, צריך להמשיך את החיים. כאילו מה האופציות שלי? להשאיר אותם בבית? לא, אני צריכה לתת להם לחיות, הם ילדים. מה אני אזרוק אותם לים?". 

ובכל זאת, למרות שילדיה של רותם הם מדגרת קורונה עבור אסי, המנחה סיפר שהוא יהיה מוכן לעשות בשבילם הכל, אפילו בייביסיטר: "אני אעשה להם בייביסיטר כמה שהיא רק תבקש ממני. למה? כי כשיבוא הילד שלי הוא יהיה אצלה, רק אצלה. הוא לא יהיה אצלי בכלל. כמו תו פרינס הילד הזה יהיה. רק אצלה".

ומה מצב התחרות בין צמד המנחים לצמד הפרשנים רסקין ורותם? כל צמד טוען שהשני מעתיק ממנו את הבגדים ואת התנאים, אבל בצד של אסי ורותם יש פרגון לפרשנית רותם ישראל על ההתמודדות עם ההיריון על הסט. טוב, בערך. 

כך עושים נינג'ה ישראל בזמן קורונה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
מי מעתיק ממי? רותם ישראל וניב רסקין | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אין לרותם פתאום קריזות על הסט בגלל ההורמונים?
אסי: "אתה לא תאמין כמה לא. היא מקצוענית על חלל".
רותם: "כל הכבוד לה שהיא עושה את מה שהיא עושה. אבל גם את זה היא גנבה ממני כי אני עשיתי את זה בכוכב הבא. אני הייתי שבוע לפני לידה".