רק לפני שלושה שבועות רותם ישראל הפכה להיות אמא בפעם הראשונה לעומר המתוק. את הצילומים לנינג'ה היא עשתה כשהייתה בהריון עד הרגע בו ילדה. כעת, כשהתוכנית משודרת בטלוויזיה היא צופה בעצמה כשעומר נמצא לידה בעריסה. "זה קצת מוזר לראות את עצמי כשאני בהריון בנינג'ה, ועכשיו אני כבר אמא וזה הופך להיות ההיריון הארוך בתבל, אבל זה כיף", סיפרה ישראל בראיון לגיא פינס.

הצילומים של "נינג'ה ישראל" (רביעי, אחרי החדשות, ערוץ 12) מתחילים כשהשמש יורדת ונמשכים עד השעות הקטנות של הלילה, אפילו עד הזריחה. ישראל מספרת שהצילומים האלו היו כמו תחנה בדרך לאימהות שמלווה במעט מאוד שעות שינה. "לאורך הצילומים רסקין אמר לי: "זה בשבילך מחנה אימונים לקראת האימהות. להיות ערה כל הלילה", אני חייבת להגיד שאפילו כאמא טרייה אני מצליחה לגנוב שעה פה, שעה שם. בצילומים של הנינג'ה אין לגנוב שעה, פה זה להיות ערים עד לרגע הזריחה", הודתה ישראל.

ישראל השתתפה בצילומים של העונה ממש עד סוף ההיריון שלה, כך שהיא לא הספיקה לעצב ולבחור את החדר שיהיה לתינוק שנולד. "בן הזוג שלי גיא יחד עם אחותו עשו לי הפתעה בכל הנוגע לחדר, אני לא ראיתי כלום והם הכינו חדר בהפתעה לעומר ויצא פשוט מושלם", שיתפה ישראל על ההפתעה שקיבלה.

בימים אלו המסעדות סגורות, כך שבן זוגה של ישראל שהוא שף במקצועו, נמצא הרבה בבית והוא לא מפסיק לפנק אותה מבחינה קולינרית, והיא ממש שמחה מזה ושהוא שותף לטיפול בבנם הבכור. "אם לא הוא אני לא אוכלת. הוא דואג לי כל יום לארוחה שווה, קונה מצרכים טריים ומכין לנו ארוחת ערב. זה היתרון בחופשת הלידה עד כה", הודתה ישראל והוסיפה, "אני לא יכולה לדמיין את עצמי כרגע בלי שגיא נמצא איתי בבית ואנחנו לגמרי שותפים לטיפול בעומר מכל הבחינות".

שמחת כמונו לגלות שיש עוד אישה שמתמודדת בנינג'ה?

"כן, עמית אבן. אני בטוחה שהיו כמה צופות בבית שראו אותה ורק קיבלו ממנה השראה. ללא ספק אלה החלקים שאני הכי אוהבת בנינג'ה. עוד ועוד נשים מתאמנות ומתחזקות, צפו לעוד הפתעות בהמשך העונה בהקשר לנשים".