במהלך מבצע "שומר חומות", לא מעט כוכבים ישראלים החיים מחוץ למדינה התמודדו עם לחץ ציבורי להביע תמיכה פומבית בישראל, ואלו שבחרו שלא - ספגו ביקורות קשות ברשתות החברתיות. ביניהם הייתה גם הדוגמנית קורל סימנוביץ', המתגוררת בברצלונה יחד עם בעלה, שחקן הכדורגל המפורסם סרג'י רוברטו, ובתם הקטנה קאיה.

סימנוביץ', שהחליטה להוריד פרופיל בתקופה המורכבת, סומנה כמטרה ברשתות החברתיות וספגה תגובות קשות מישראלים. "האנשטימיות באירופה היא עצומה. אני לא גרה בארץ וסובבים אותי המון אנשים שהם לא יהודים", הסבירה סימנוביץ', "רוב המעריצים של בעלי לא מחבבים אותנו והביטחון הספרדי אסר עליי להביע עמדה". 

קורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו (צילום: coralsimanovich, instagram)
"המעריצים של בעלי לא מחבבים אותנו". קורל סימנוביץ' וסרגי' רוברטו | צילום: coralsimanovich, instagram

"אנשים ישר תוקפים, ודיברו אליי בצורה כל כך מגעילה, הייתי בהלם. כתבו לי דברים שאני לא רוצה להגיד אותם - מאוד נעלבתי מהישראלים. הם לא יודעים באיזה סיטואציה אני נמצאת", שיתפה קורל על רגשותיה באותה תקופה מורכבת. ועם זאת, למרות האיסור של הביטחון הספרדי, הדוגמנית החליטה שכן להביע עמדה פומבית - בשל הלחץ החברתי.

כשהימים המורכבים מאחוריה, סימנוביץ', שמכהנת כבר תקופה כפרזנטורית של רשת "אפריל", מככבת בקמפיין חדש ומפתיע - בו היא שרה. הדוגמנית שידועה בקולה הגבוה, הקליטה לפרסומת החדשה את הלהיט של עידן יניב "הכי יפה בעולם", והיא מודעת לכך שהדבר יעורר דיון. "אנשים שומעים את הקול שלי ואוטומטית אומרים - בטח היא תשיר זוועה", שיתפה סימנוביץ', "אבל לקול שלי יש יתרון בשירה - ואני יכולה להגיע לסולם ממש גבוה".