אחרי שש שנות זוגיות, מתוכן ארבע שנות נישואין – זה נגמר: שלומית מלכה ויהודה לוי, הזוג שהיה הכי דביק ופוטוגני בביצה – מתגרשים. בדיעבד אפשר לראות סימנים מקדימים, אבל אף אחד באמת לא ציפה לזה, למעט מי שכבר ידע.

בסוף החודש הקרוב לוי יחגוג 42, בעוד שלומית רק בת 27 – ופערי הגילים מתחילים (או ממשיכים) לתת את אותותיהם. לפני מקורבים, נושא הילדים הוביל בין היתר לדעיכת הקשר בזוגיות הזאת – שלומית כרגע לא רוצה להיות אמא, בעוד שליהודה שאיבד את אביו לפני כשנתיים וחצי, חשוב להקים משפחה. 

יהודה לוי ושלומית מלכה נפרדים (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
בתחילת הקשר - הייתה עוד תקווה. יהודה לוי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"אני מאוד אשמח לעשות לה ילדים, איזו שאלה", אמר השחקן בראיון עבר, "בשביל זה התחתנתי איתה". בריאיון אחר חשף לוי כי "יש מחשבות על אבהות, אני רוצה להיות אבא. אני חושב שאני מוכן לזה, אבל צריך לשאול את שלומית אם גם היא מוכנה לזה". "הוא כבר אתמול מוכן", אמרה שלומית כשנשאלה על ילדים עם יהודה, "זה ממש לא מלחיץ אותי, זה דבר חיובי ושמח".

אך בראיון שנערך לפני כשלושה שבועות במהלך צילומי פרסומת לצד נועה קירל, כשנשאל לוי (שוב) על ילדים - ענה: "זה לא קורה בינתיים".

בחודשיים האחרונים הם כמעט לא נצפו יחד, והעניין בלט במיוחד כאשר מלכה הגיע לאחרונה לבד לסוף שבוע עם החברות שלה, כשכולן הגיעו עם בני הזוג. הפעם האחרונה שבה נתפסו יחד מול המצלמות הייתה לפי חודשיים, באירוע בר מצווה שנערך בכותל. היום (רביעי) טוענים מכרים של הזוג שכבר אז שמעו מהם שהם נפרדים, ויש כאלה שאומרים שהכתובת הייתה על הקיר הרבה לפני: שניהם הפסיקו להעלות תמונות משותפות – האחרונה אצלו מלפני כמעט שנתיים, והיא לא העלתה תמונה שלו יותר משנה. 

יהודה לוי ושלומית מלכה נפרדים (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
בימים יפים יותר. יהודה ושלומית | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

מלכה כבר עזבה את הפנטהאוז שלהם בשדרות חן בתל אביב, עליו שילמו כ-28 אלף ₪ בחודש, ומתווך נדל"ן התבקש לפני כשלושה שבועות על ידי חברה טובה למצוא לה פנטהאוז בתל אביב, כשבמקביל הם מחפשים שוכר לדירה המשותפת. 

עד אתמול שלומית בילתה בחופשה במלדיביים עם חברותיה הקרובות, השחקנית דר זוזובסקי ומלכת היופי לשעבר, שביט ויזל, שלפי מקורבים – זו הייתה נסיעה שנועדה להרים למלכה את מצב הרוח לאחר הפרידה. בתמונות של מלכה מהחופשה, בלטה בהיעדרה טבעת הנישואים שלה – עוד רמז בדיעבד לפרידה ששברה את ליבנו. 

החופשה של שלומית מלכה (צילום: Instagram)
העלתה תמונות ושידרה עסקים כרגיל. שלומית מלכה | צילום: Instagram

עוד מספרים מקורבים כי הפרידה נעשתה ברוח טובה. שלומית נשארה 'שלומית מלכה לוי' באינסטגרם, ואף אחד מהם לא הסיר עוקב בהתרסה.