מסתבר שכן, בשנת 2017 יש מספיק אנשים שמאמינים שברכה מהרב תעזור להם להתמודד עם הבעיות שלהם בחיים, כך גם נציגינו מהביצה. אבל כבר לא צריך לטוס עד אוקראינה כדי להשתטח על קברי צדיקים, אפליקציה חדשה בשם "תיקון" מתווכת בין הרבנים למתעניינים בברכה לכל מטרה. וכמו שדיווחנו ביום ראשון,  אביחי אוחנה, זוכה האח הגדול, ובת הזוג מעיין אשכנזי, כבר לא. מסתבר שמדובר בכמה שבועות שהשניים מנסים להתגבר על הבעיות בזוגיות.

>> לוח שידורים ערוץ 12

 למערכת "ערב טוב עם גיא פינס" נודע כי אוחנה פנה דרך האפליקציה, וביקש ברכה לשלום בית מהרב הראשי של אומן, הרב ישראל ברזל. אבל שלא תטעו, זה לא תיקון לשם שמיים, מדובר באפליקציה מסחרית לכל דבר, ה"אמזון" של רוח השם, אם תרצו. המבקש רוכש את הברכה בתמורה לתרומה, שמחירה נע בין חי שקלים ועד ללא פחות מ-1,500 שקלים, תלוי ברב שאתם בוחרים. ברשימת המותגים תוכלו למצוא את רבי שמעון בר יוחאי, הבבא-סאלי, רבי מאיר בעל הנס ועוד.

 סלב נוספת שזכתה לברכה דרך האפליקציה היא לא אחרת משרית חדד. מדובר כמובן בברכה לפוריות, אבל לפני שאתם נכנסים לאפ סטור, דעו כי היא כבר הייתה באמצע ההריון כשקיבלה את הברכה. אז לאביחי ומעיין זה פחות עזר, אך האפליקציה ממשיכה לגלגל בינתיים סכומים נאים. 

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50. קשת, ערוץ 12.