שנה עמוסה עברה על אייל גולן: חתונה, לידת בתו הרביעית, קורונה ופרידה משותפו לשעבר בני פרץ ומהטאלנטים שהיו מיוצגים בליאם הפקות - איתי לוי ונסרין קדרי. אבל גולן ממשיך קדימה, מחליט להתמקד במשפחה ובמוזיקה וכבר הספיק להוציא שיר חדש עם עדן חסון. "בתקופתי חרשתי מועדונים, ועדן צודק – אין יותר מועדונים", צחק גולן, "היום יש טלוויזיה, אינסטגרם ויוטיוב. אנחנו רצנו ממועדון למועדון, ומי שאהב אותך היה בא למועדון ולמחרת לעוד מועדון – ככה אספנו קהל".

בקרוב יחגוג אייל גולן יום הולדת 50, אבל זה לא מפריע לו לשתף פעולה עם חסון (26), שבן כמעט מחצית מהגיל שלו. ככה גולן נחשף לדור הצעיר, חסון מקבל הכרה בליגה של הגדולים – וכולם זוכים. "אני עושה שיתופי פעולה עם כל הצעירים במוזיקה: אריק סיני, עידן רייכל ועכשיו עדן", התלוצץ גולן.

עם צעיר נוסף, שגולן היה אמור לשתף פעולה, התוכניות דווקא השתבשו: הפרידה של ליאם הפקות ואייל גולן מאיתי לוי קרתה בטונים צורמים (עם סאונד של שישה מיליון שקלים), ושיתוף הפעולה הענק שהיה מתוכנן בין השניים בוטל. אחרי שסיפר לוי בתוכניתו של רוני קובן שגולן מעולם לא היה אבא שלו, גולן מגיב: "מה שאני עשיתי ונתתי, אני יודע ושלם עם זה. מפה זה שלו, שיהיה לו בהצלחה", אמר וטען שהוא דווקא לא נפגע מהאמירה – "זה די עבר לידי".

האמירה אולי עברה לידו, אבל הקורונה ממש לא. אחרי שקפץ לדובאי להתרענן בין סגר לסגר ונדבק בנגיף, גולן מספר על תופעות הלוואי שמלוות אותו מאז: "זה לא קל. עד עכשיו, חודש ומשהו אחרי, אני מרגיש עייפות באמצע היום והגוף שלי מרוסק מכאבים. אנשים אומרים 'טוב, קורונה'. צריך ללכת להתחסן כמה שיותר מהר".

אז מאז שהוא חזר מדובאי, גולן נמצא בביתו ברחובות, אבל מה הוא חושב על העובדה שעומר אדם עזב הכל בתקופה הזאת וטס מפה? "עומר עושה מה שהוא רוצה, הוא ילד בן 26, זכותו – וטוב שהוא עשה ככה. אין הרבה מה לעשות", אמר גולן. "אני איש משפחה. כמישהו שיש לו אישה בבית וארבעה ילדים, אני נהנה. בשבילי התקופה הזאת היא הכי טובה שהייתה לי בחיים מבחינת זוגיות ומשפחה. השנה הזאת עשתה לי טוב עם הילדים שלי".

אבל לא תמיד גולן היה ככה קרוב לילדיו. "די הפסדתי את הגדילה של הילדים שלי אלין וליאם, וקצת היה לי יותר עם יאן. עם מיאל זה מדהים – מחתל ועושה הכל: מקלח, מאכיל, יושב איתה וצוחק", מספר גולן על האבהות הטרייה למיאל בת החמישה חודשים. והאם הוא מצטער על מה שהיה? "לא, כי עבדתי". אבל מהתקופה הזאת הוא מתכוון לקחת את המשפחתיות, שגם עדן מקווה שתהיה לו יום אחד, ממש בקרוב. "אני אתחתן כשאני אתחתן ואני אמצא זוגיות כשאמצא זוגיות, מקווה שזה יקרה בקרוב".