לרגל השקת סדרת הדרמה המוזיקלית של קשת "היורשת", שהתקיימה במלון לייטהאוס מקבוצת מלונות בראון, נפרש על גג המלון האורבני שטיח אדום ומבריק. בפרמיירה הנוצצת נכחו אינספור כוכבים, החל מאגם רודברג וישראל אטיאס, דרך ליטל שוורץ ונסרין קדרי ועד אוולין הגואל, כאשר הכוכבת האמיתית של הערב הייתה נופר סלמאן, שהגיעה לבכורה בפעם הראשונה עם בת זוגה.

כזכור, סלמאן פרצה לחיינו בעונה השלישית של התוכנית "הכוכב הבא", בה כבשה את המקום השני לאחר שחסרו לה שני אחוזים בלבד, כדי לעקוף את חובי סטאר ולזכות בכרטיס לאירוויזיון. מאז, היא התגייסה ללהקה צבאית והוציאה מספר שירים מצליחים, כשבמקביל טיפחה את תחום המשחק עם תפקידים מרכזיים בסדרות "מלכות" ו"כדברא". היא קיבלה הזדמנות לשלב בין התחומים, עם תפקיד ראשי במחזמר "זה אני" עם שירי אייל גולן בתאטרון הקאמרי.

עם זאת, באותה תקופה סלמאן המשיכה למלצר ולשיר בחפלות. "לא, אהבתי את זה", חשפה הכוכבת, "רציתי לשיר, לא היה אכפת לי באיזה קונספט". כיום ימי המלצרות מאחוריה וסלמאן מככבת בתפקיד ראשי בסדרה "היורשת", בה היא מגלמת זמרת מזרחית שמנסה להצליח בעולם שנשלט על ידי גברים.

נופר סלמאן ב"היורשת" (צילום: מתוך "היורשת", קשת 12)
נופר סלמאן ב"היורשת" | צילום: מתוך "היורשת", קשת 12

ניתן למצוא קווי דמיון רבים בין סלמאן לטופז - הדמות אותה היא מגלמת בסדרה. שתיהן מפלסות את דרכן בעולם המוזיקה, ועל שתיהן נאסר לפרוץ לאוויר העולם במידה מסויימת. בסדרה, טופז מתמודדת עם סבתה (אוולין הגואל) שאוסרת עליה להיות זמרת, ובמציאות סלמאן התמודדה עם מנהלים שייעצו לה שלא לחשוף את נטייתה המינית בפומבי - למרות שהמשפחה והחברים ידעו כבר שנים.

"זה לא היה לגיטימי לצאת מהארון בעיני הניהול שהיה לי באותה תקופה", שיתפה הזמרת, "אמרו לי שזה יכול להרוס לי את הקריירה, שזה יכול לפגוע בי. לגרום לקהל שאוהב את המוזיקה שלי לא לקבל אותה בגלל זה".

בהחלטה מעוררת השראה, הכוכבת חשפה בפרמיירה של הסדרה שעוסקת בעצמה נשית, את אהבתה ונטייתה המינית.

נופר סלמאן על היציאה מהארון (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
נופר סלמאן על היציאה מהארון | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

זה מהלך תקדימי, מעולם לא היה זמר ים תיכוני שאי פעם הצהיר או השתייך לקהילה הלהט"בית.
"זה לא יוצא דופן, בסוף אנחנו מתאהבים - ואין לזה קשר למה שאני עושה בחיים".