אחרי שכבשה את אירופה, נטע ברזילי הוחתמה על ידי תאגיד הבידור העולמי דיסני שם חתומים חלק מהאמנים והמוזיקאים המובילים בעולם. עסקת הענק כוללת הוצאה של ארבעה אלבומים, ייצוג והשקעה בקליפים ובתדמית שלה. שוויו של הקליפ החדש שלה לשיר "CEO" שיצא היום לאוויר העולם הוא כמיליון שקלים. "זה ציון דרך שיש לאמן ישראלי. אני נורא שמחה וגאה להיות חלק מזה".

המשא ומתן בין השניים התנהל בשנה האחרונה לאחר שבענקית הבידור התלהבו מקאבר שעשתה זוכת האירוויזיון לשיר של מרי פופינס, אחת מהקלאסיקות הגדולות ביותר שלהם. אחרי מספר פגישות והחלפת חוזים עם החברה שהמציאה את מיקי מאוס ומגלגלת יותר מ-65 מיליארד דולר בשנה, נטע מספרת בדמעות שהיא נאלצה לעצור את כל התוכניות שלה. פרט לשני שיתופי פעולה שאושרו לה, היא לא הוציאה שירים חדשים ולא יצרה. "היינו צריכים לעשות כל מיני מהלכים ביחד שחלק מהם זה לשתוק מבחינה מוזיקלית, וזה מחיר שאני לא יכולה להסביר לך כמה הוא כבד.

הנסיכה החדשה של דיסני  (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
נטע ברזילי חתמה על חוזה בינלאומי עם תאגיד הבידור | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

השינוי בקריירה בא עם שינוי אחר בחיים, אחרי שנתיים וחצי יחד היא ואילן בן אור החליטו להיפרד. הוא חזר לחיות בארצות הברית שם גדל, היא ניסתה להצטרף אבל חזרה לארץ והמרחק הכריע את היחסים. "אם המשפחה שלך שם ואתה פה אז יש קרע. זה משהו שהאמנתי שאי אפשר לנצח, לפחות אנחנו לא יכולנו - אבל אולי נוכל יום אחד". האם היא פנויה רגשית? "יכול להיות, אסור לחסום את עצמך אנרגטית לדברים שיבואו".

הפרידה מהזוגיות הביאה איתה גם פרידה מהבית המשותף. עד שמצאה דירה, ברזילי חזרה לפאזה הסטודנטיאלית בחייה והסתובבה בין דירות שכורות. "התחלתי לגור בדירות נופש שהשתיקה יפה להן. באחת הדירות הייתה בעיה עם השירותים, אז יצאתי לרחוב, נכנסתי לבית של שני גברים ואמרתי להם שנסתמו לי השירותים ואני חייבת להתפנות. החבר'ה הכניסו אותי ויצאו כי לא הייתה להם דלת לנוחיות".