נדמה שסטפני חזניוק, בת זוגו של יאיר נתניהו בתשעת החודשים האחרונים, מתכוננת יותר לבחירות ממירי רגב או דודי אמסלם. חזניוק בת ה-20 אולי מוכרת לחלקכם מערוץ הספורט, שם היא עובדת כשדרית קווים, אבל סביר להניח שאתם מזהים אותה יותר בגלל התמונה שלה, שהעלה יאיר ביום הבחירות לרשתות החברתיות, כדי לעודד את המצביעים לנהור אל הקלפי.

"שום חברה שלו לא עברה את מה שאני עוברת", סיפרה לכתבת גיא פינס שפגשה באירוע ההשקה בשעות הבוקר המוקדמות, "שתי מערכות בבחירות זה לא קל, אבל יש לנו חיים פרטיים מעבר למה שקורה בפוליטיקה והכי חשוב שטוב לנו ביחד ונעבור הכל".

יאיר נתניהו וסטפני חזניוק
צילום: none, אינסטגרם

סטפני כבר יודעת שהחודשים הקרובים לא יהיו פשוטים עבורם, אולי בעיקר בגלל שבן הזוג שלה ידוע בפה הגדול שלו, שלא בוחל במילים. בימים האחרונים נדמה שיאיר נעלם מהשטח, אולי בגלל שכמה ציוצים שלו שכוונו לתקוף את אביגדור ליברמן, סיבכו בטעות את אבא שלו וחשפו מידע לא נעים. מאז הוא בצום ציוצים ורק משתף ציוצים של אחרים, אך למרות השקט בגזרת הטוויטר, יצא יאיר לארצות הברית והיום התפרסם ראיון איתו ברשת BlazeTV האמריקאית.

הסערה סביב ההקלטות שסיבכו אותו, בהן הוא מנסה "לסדר" את בת הזוג לשעבר, הדוגמנית לי לוי, לחבר, לא ממש מטרידה אותה. "אני מכירה את יאיר, הוא לא מזלזל בנשים", אמרה, "הוא עשה טעות, עברנו הלאה. זה היה ב-2015. בי הוא לא מזלזל, לא עושה לי שום דבר רע, והחבר הכי מושלם ביי פאר, שכל בחורה תרצה".

כיאה למעמדה החדש נדמה שהיא שיננה היטב את דף המסרים שיצא מבלפור. "יאיר מתנדב עם המון נשים שזקוקות, שבצרה, וזה שהוא לא מפרסם על זה שום דבר, כי הוא לא בן אדם גאוותן שמראה כמה הוא עושה ותורם, זה עניין אישי שלו", סיפרה, "אני יודעת שבפנים הוא הבן אדם הכי מושלם שיש ובחיים לא הייתי יוצאת איתו אם הוא היה מזלזל בי או בכל אישה אחרת בעולם הזה".

סטפני חזניוק
סטפני חזניוק | צילום: none, instagram