לפני שלושה חודשים בדיוק, הוספדה השחקנית לוסי דובינצ'יק (35), בעיתונים ובקבוצות הוואטסאפ, לאחר שנמצאה חסרת הכרה ופונתה במצב אנוש לבית החולים. אף אחד לא האמין שהיא תשרוד את הנפילה מחלון ביתה שבקומה הרביעית, והשמועות לא איחרו להגיע. בריאיון טלוויזיוני ראשון מאז הפציעה היא סיפרה לכתבת "ערב טוב עם גיא פינס" מה באמת קרה שם באותו הלילה.

"ישבתי עם החלונות פתוחים, זה חלונות ענקיים. בגדול, לא צעד גאוני", אמרה דובינצ'יק. "הרופאים ישר אמרו שכנראה איבדתי הכרה לפני הנפילה, וכנראה שככה נפלתי". לגבי השמועות על ניסיון התאבדות השחקנית לא נשארה חייבת: "אני לא אדבר על טוקבקיסטים. אבל כלי התקשורת היותר רציניים, במקרה הזה להבדיל מהאופי שלי, אני מתכוונת כן לתבוע. אני חושבת שזה חצייה של גבול אדום ממש. אני יודעת שלבת שלי עלמה לא היה נעים לקרוא את זה".

דובינצ'יק ממשיכה לעבור בימים אלו תהליך שיקום ארוך, היא אמנם לוקחת צעדים ראשונים ללא הקביים אבל על פניה היפות קשה לראות את סימני הנפילה. היא חששה שלא תוכל להסתכל על עצמה יותר במראה, שלא לדבר על לקבל תפקיד. הרופאים המליצו לה על שיטה חדשה: "עשיתי טיפול שמשקם את העור שנקרא טיפול ע"י פורפילו, זו בעצם חומצה אלרונית שהיא משקמת את הקולוגן בעור, ובעצם גורמת לעור להתחדש ונעשית אצל אחד הרופאים הכי טובים בארץ".

על בן הזוג החדש, אותו הכירה מיטה ליד בבית החולים, היא בחרה שלא לספר הפעם.

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו 

עוד ב"ערב טוב עם גיא פינס":

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50. רק בערוץ קשת 12 החדש