הג'ודוקא ומתמודד "רוקדים עם כוכבים" שהודח בפרק האחרון, אורי ששון, והפרטנרית לריקוד מיכל איטלמן עשו מה שיכלו כדי לא להיות הזוג המודח, אבל התחרות קשה והרקדנים טובים ובסופו של דבר מישהו צריך ללכת הביתה. רגע אחרי ההדחה הכואבת הם שוחחו עם גיא פינס על האכזבה, התגובות המפתיעות מהצופים והתוכניות לעתיד.

"דווקא בתחום ההרמות היינו בסדר גמור, זה הפורטה שלי, אני כל חיי מרים ומפיל אנשים על הגב", מספר ששון, אליו מצטרפת הפרטנרית לריקוד: "ממש החמיאו לנו על ההרמות ואני לקחתי את זה בתור היתרון שלנו, כפי שאפשר לראות יש עם מה לעבוד. אמרו לנו שההרמות שלנו נראות כאילו הוא מרים ג'וק, זה קרע אותי מצחוק".

מה השלב הבא? אני רק אומר שמלהקים עונה חדשה ל"חתונה ממבט ראשון" בקרוב.
"אני חושב שעכשיו יהיה לי טוב לקחת הפסקה מריאליטי לשנים הקרובות. בנושא של זוגיות אני לא נוגע, אני מאמין שדווקא שם עדיף שדברים יקרו באופן טבעי ולא עם כל מיני השפעות כאלה ואחרות מבחוץ, אבל זה נשמע מעניין".

בסופו של דבר סיכם הג'ודוקא את החוויה הלא ארוכה שלו כל כך בתחרות: "אני חש זכות להגיד תודה על ההזדמנות הזאת יחד עם מיכל. עברנו כאן דרך מה זה כיפית ולא חשבתי מעולם שאני אמצא את עצמי רוקד על רחבת הריקודים. נכון שרציתי להגיע רחוק יותר, אני בן אדם הישגי שתמיד שואף להתקדם ולהתפתח אבל לא תמיד דברים תלויים בך ובכל זאת צריך לדעת ליהנות ולהודות".