איתי לוי כבר רגיל למצלמה, כמו שהוא לא מתבייש להוריד חולצה ולתת את הפוזה הנכונה, הוא יודע גם לפזר הבטחות כמו שהיא רוצה לשמוע. בקמפיין זוגי חדש ללי קופר עם חברתו, הדר חיון, והדוגמנית מריה דומרק, לוי זרק עצם על ההצעה המיוחלת. "הטבעת תגיע, היא בהכנה", סיפר הזמר ומקווים שלא בצחוק. 

"זה נמצא בראש שלי, אני מאוד אוהב אותה", שיתף לוי שכבר התחיל להזיע מלחץ. "אנחנו מחכים לרגע הנכון, אנחנו עוד צעירים". הזמר הבטיח שכשההצעה תגיע, היא תהיה פרטית ושקטה. אולי זאת קריצה להצעת הנישואים האחרונה שפורסמה בתקשורת. "לא אני ולא היא הטיפוסים האלה, אנחנו אנשים פרטיים. אף אחד לא ידע עליה, אפילו לא אני והיא". 

לפחות אנחנו רגועים שהדיבור על חתונה לגמרי על הפרק, אחרי שהשניים סיפקו לא מעט דרמות בהן נפרדו וחזרו שוב ושוב, ועד לטקס הסרת העוקב המקובל היום. "היו משברים", מודה הזמר, "לא הכל ורוד ונוצץ כמו שזה נראה באינסטגרם". אבל כנראה שהדברים הצליחו להירגע כי יש צד אחד מפויס יותר, "אני הראשונה שבאה לפייס", גילתה חיון, "יש לו אגו, הוא לא פונה אליי".

אולי כל הפיוס הזה נובע כי איתי הוא זה שמנהל את הבית. בין הבישול לכביסות הוא מוצא זמן להרים לעצמו ועל הדרך גם לה: "אם היא אישה טובה אין לי בעיה להרגיל אותה לטוב. למה שגבר לא יבשל ויעשה כביסה? מה קרה כל האלה עפו על עצמם?". 

View this post on Instagram

שבת שלום ממני ומהנסיכה שלי ♥️ @hadarhayun

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

אולי זה פער הגילאים שעדיין משאיר את חלוקת התפקידים הזאת. כזכור הדר חיון, החיילת בת ה-19 קטנה מלוי (31) ב-12 שנים. פער הגילאים לא הפריע לשניים לנהל זוגיות במשך שנה וחצי שמשתדלת להיות יציבה, אבל על דבר אחד עוד לא הצליחו ליישר קו, מי התחיל עם מי?

לוי: "הגרסה שלי היא הנכונה. למרות שהיא קצת משנה את הגרסה. לדעתי היא התחילה איתי בדיעבד, אבל אני חושב שאני הראשון שפניתי". 

חיון: "אני בהלם ממה שהוא אומר".

לוי: "האמת שכשראיתי אותה בפעם הראשונה באילת, אמרתי לחברים שלי שהיא תהיה אשתי. שלחתי הודעות וניסיתי לשוחח איתה, אבל היא לא ענתה". 

חיון: "לא שיחקתי אותה, אבל הייתי בתקופה קשה בלימודים עם הבגרויות, אז לא היה לי זמן".