"צ'או צ'או בייבי, לא מצטערת ולא חוזרת, צ'או בייבי צ'או": במשך 9 חודשים ניקול ראידמן ואקי אבני היו שותפים למסע ועבדו יחד על פרויקט חייה של ראידמן, עד שלטענתה הם הפכו ל"משפחה גדולה". אבני לא רק הצטלם לקליפים אלא גם ביים והיה שותף אומנותי, ומה שנקרא, החברות פרחה.

אבל בתום הפרויקט, גם תמה החברות. לפי ההערכות, הקרע החל בין השמועות על הרומן בין השניים, שליוו את השקת הקליפים. אבני וראידמן לא מיהרו להכחיש, ואפילו צחקו עליהן בסטוריז שהעלתה האחרונה לעמוד האינסטגרם שלה. השמועות הסתדרו באופן מושלם בפאזל במקביל לפרידה המתוקשרת של ראידמן ממיכאל צ'רנוי

הקרע בין ניקול ראידמן לאקי אבני (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
השניים משתפים פעולה בימי חברות טובים יותר. ניקול ראידמן ואקי אבני | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

השניים הצטלמו לשער משותף ב'לאישה', וראידמן אף העלתה תמונות 'מאוהבות' שלהם לעמוד האינסטגרם שלה. העבודה עם הזמרת הטרייה והשמועות על הרומן בין השניים גרמה לגל מחודש של התעניינות באבני במדורי הרכילות, מה שכנראה גרם לאשתו, ניקול מילר, לקבל פחות טוב את פסטיבל ראידמן. 

הקרע בין ניקול ראידמן לאקי אבני (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
הפוסט שכתבה באינסטגרם. ניקול ראידמן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

אבל אחרי שהסתובבו יחד בהפקה עם תקציב בלתי נגמר, הקשר של השניים פשוט התנתק. במסיבת הסיום של הפרויקט שנקבעה במסיבה תל אביבית מראש בתיאום עם הלו"ז של אבני, הוא כלל לא הגיע.

בסביבתה של ראידמן מספרים שהיא פגועה ומרגישה מנוצלת אחרי שנתנה לאבני במה ופרנסה, והוא פשוט נעלם מחייה. לפני שלושה ימים העלתה בעמוד האינסטגרם שלה פוסט:

"מאכזבות לומדים, מתחזקים, מעריכים, ואני מאוד מעריכה היום. "חבר" זו לא מילה נרדפת ל"כשטוב לי יוצאים להרים". חבר זה אדם שמרגיש אותך, שמבין אותך, שאתה יכול להישען עליו כשאתה זקוק, זה שלעולם לא יפגע בך, שמבין מתי רע לך או אולי אם פגע מתנצל ומגיע לתמוך, ולא מתחבא מאחורי תירוצים או "אילוצי החיים", חבר מעריך ולא משנה מה יקרה ומי ומה ינהל אותו, לעולם לא יוותר עליך בשביל שום דבר בעולם. אני חברה נאמנה וטוטלית ולא מצפה מאף אחד להחזיר לי כלום אבל לא לפגוע ולברוח או לדרוס ולהמשיך. בין חברים אין תנאים". 

בתגובה לפנייתנו: אקי אבני בחר לא להכחיש אבל גם לא להגיב על הנתק.

ניקול ראידמן מסרה לנו היום בתגובה: "אני מודה לאקי על שיתוף הפעולה בפרויקט המוזיקלי הראשון שלי, הוא הפך לחבר וגם בני משפחתו הפכו לחברים קרובים. היחסים שלנו זה עניין שלנו בלבד".