אחרי שהשתתפה באירוע או שניים בחייה, אביבית בר זוהר החליטה לעבור לצד השני ופתחה בקריירה חדשה בתחום הפקת האירועים. את האירוע הראשון כוכבת הריאליטי הפיקה עבור ד"ר אברהם לוי, המנתח הפלסטי שלה, שאחראי בין היתר על הריבועים בבטן של הכוכבת.

"אביבית לא השתילה קוביות", סיפר ד"ר לוי בניסיון לדייק את הטעות הנפוצה, "מדובר בשאיבת שומן בצורת קוביות. אחריה הגיעו כמות לקוחות כמו מספר הקוביות, רק במאות". למרות הצלחת הניתוח והגל שהביא איתו, מסתבר שעניין הניתוחים הפלסטיים עדיין לא עובר לכולם חלק בגרון. 

הפרויקט החדש של אביבית בר זוהר
"לא השתילה קוביות, עשתה שאיבת שומן בצורת קוביות". אביבית בר זוהר וד"ר אברהם לוי | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12


"אנחנו בשנת 2020 ואנשים עדיין מרימים גבה, אם הם לא עשו מספיק בוטוקס והם יכולים להרים אותה", הסבירה בר זוהר, "הם לא מבינים שזה לא משנה אף אדם, לא באישיות ולא בנשמה, אם עשיתי שפתיים, אף או ציצי. אני אותה אביבית פשוט עם מראה שנוח לי לקום איתו בבוקר". 

ד"ר לוי הוא אחד מנותני החסות של תחרות מלכת היופי והאירוע שבר זוהר הפיקה עבורו הוא אחד מהאירועים שמתקיימים לקראת התחרות. לרחבה הגיעו כל 12 המתמודדות בשמלות לבנות, וכך גם מפיקת האירועים שעלתה על צבעים של כלה, מה שאולי נתן לה השראה לחשוף את החבר החדש. "יש לי מישהו חדש", סיפרה בר זוהר, "אנחנו לא נדבר עליו כרגע, אבל הפרפרים קיימים". 


הוא צעיר ממך?
"מה חשבת? שאני אקח זקן ממחלקה גריאטרית? ברור שהוא צעיר ממני. הוא לא פה, נראה לך שהייתי מביאה אותו לאירוע עם 12 מלכות יופי? אני אישה קנאית. בעזרת השם הוא יכרע ברך בעתיד, אנחנו לא מלחיצים את הגברים שאנחנו יוצאים איתם, אבל יאללה".