כבר לפני חמישה שבועות הגיעה גל גדות לישראל יחד עם בן זוגה ירון ורסנו והבנות, היישר לבידוד בוילה בארסוף, וכעת היא מחשבת מסלול מחדש. גדות כבר הספיקה לבלות בחוף הים עם חברים, ובימים אלה גם להצטלם לפרסומת חדשה של הוט, בה היא מנסה לארגן דייט עם 'בעלה' – השחקן איתמר צור, למרות הקורונה.

תוך כדי הצילומים, היא נזכרה שהיא ובן זוגה האמיתי, לא יצאו לדייט יותר מדי זמן: "רק ירון ואני בדייט? לא עשינו את זה אולי חצי שנה", חשפה גל בראיון בלעדי לערב טוב עם גיא פינס. "הדייט המושלם שלי זה עם ירון כמובן, אוכל טוב, יין טוב, מוזיקה טובה, אולי זוג חברים. כזה, אני בן אדם מאוד פשוט". ועם זאת, קשה יותר לצאת לדייטים כשאת גל גדות, כי בארץ ובעולם, כמעט אין כאלה שלא מזהים אותה. 

גל גדות לא מוותרת על מסיכה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
בצילומים לפרסומת חדשה. גל גדות | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

איפה יותר קל לצאת ולקבל פרטיות? בארץ או דווקא באל.איי?
"זה אחרת. בארץ הרבה יותר מזהים אותי בכל מקום. בארצות הברית יותר קל לצאת למקומות כאלה, שלא פתאום ניגשים אלייך". 

בצילומי הפרסומת להוט, ההקפדה על נהלי הבטיחות בנוכחותה של גל, הייתה מחמירה יותר מכל צילומים שנראו לאחרונה. הצוות כולו נשלח לעבור בדיקות קורונה לפני הצילומים, בכניסה לאולפן העובדים נדרשו למלא הצהרות בריאות, ובכל מקום היו כפפות ואלכוג'ל. כנראה, שיש לכך סיבה: "אני מאלה שמסתובבים ברחוב עם מסיכה ומשקפי שמש ואומרים לאנשים 'שים מסיכה, שים מסיכה'", סיפרה גל. "הם לא תמיד מזהים שזאת אני ולא מבינים למה אני מתנפלת עליהם. זה בסך הכל דבר נורא פשוט, לשים מסיכה, ואם זה מה שצריך לעשות כדי לדאוג שנצא מזה כמה שיותר מהר, אז יאללה, בחייאת. בואו נשטוף ידיים, נשים מסיכות ונתקדם הלאה". 

בדומה לכל העולם, תקופת הקורונה הנחיתה על גדות מציאות קצת אחרת, שאילצה אותה להתמודד עם שינויים, שאת חלקם היא לקחה בזרועות פתוחות: "היה לי המון זמן איכות שהייתי מאוד זקוקה לו עם הבנות", סיפרה. "כשהיינו בלוס אנג'לס, מההתחלה אמרו שהמסגרות לא יחזרו עד שנה הבאה, אז זה היה ממש לג'נגל בין הבנות והזום של בית הספר והגן, לבין פגישות זום שלנו, לבין לבשל, לכבס ולנקות את הדירה - מה שרוב ההורים יכולים להתחבר אליו. כשהגענו לפה, זה היה קצת יותר באיזי. מצד אחד זה מאוד כיף כי יש המון זמן עם המשפחה, חזרנו לארץ ואנחנו פה, ומצד שני זה גם מפחיד. יש כל כך הרבה אי בהירות לגבי מתי העולם יחזור למסלול שלו שוב". 

גל גדות לא מוותרת על מסיכה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
"בחייאת, בואו נשים מסכות". גל גדות | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקורונה שיבשה לגל את התוכניות, והסרט השני של וונדר וומן, שכבר מוכן, נדחה בפעם השלישית ושם אותה בכוננות שטיח אדום: "אני די בהקפצה של עוד שבועיים, כל פעם נראה מה יהיה. כל הזמן יודעים מה קורה רק עוד שבועיים, עוד פעם הערכה. זה מורכב מאוד, אבל זה לא הדבר הכי חשוב בעולם. הדבר הכי חשוב בעולם הוא הבריאות של בני האדם, שבאמת לא נהיה במצב כזה של מגיפה ושנצא מזה כמה שיותר מהר, אז עושים מה שצריך לעשות, הסרט יחכה". ואם עוד לא השתכנעתם בנוגע לשמירה על ריחוק ועטיית מסכה, הנה עוד כמה מילים מוונדר וומן: "אנחנו צריכים להיות גיבורי העל, רק אנחנו נוכל לנצח את זה אם נשמור".