חודש וחצי עברו מאז הפכה עדן בן זקן בת ה-26 לאמא ונדמה שהיא עדיין לא התרגלה למעמד החדש. עד לא מזמן היא שרה את השיר "חיים שלי" לחצי השני שלה, שוקי ביטון, אבל החיים השתנו ביותר ממובן אחד ועכשיו היא שרה את המנון האמהות של זהבה בן, בעל אותו השם, לפרסומת חדשה עבור המותג שופרסל בייבי. 

זהו יום העבודה הראשון שלה מאז הלידה, אבל עדן נראית זוהרת מתמיד. למרות זאת, היא מבטיחה שלא עבדה מאוד קשה כדי לחזור לגזרה. "אני נותנת לגוף להתפנצ'ר ולא עושה כלום כרגע", אמרה ללירון שמם שביקרה אותה על סט הצילומים והודתה שהמרחק לא קל לה, "זה קשה רצח, אני מתגעגעת ברמות ומסתכלת על סרטונים שלו. זו הזיה, עד שהוא לא יקרא לי אמא אני לא אקלוט". 

עדן בן זקן חוגגת ברית לבנה
צילום: סיני קורן, יחסי ציבור

אבל לא צריך לדאוג לבן מישל, שנמצא יחד עם אבא שוקי שעוזר בכל מה שצריך. "הוא היה איתו כל הלילה בשביל שאשן ואקום לצילומים", סיפרה, "אמא שלי אמרה לי רק שלא יצא לך בכיין כמוך, ואני חיכיתי ובסוף הוא יצא שוקי. אם את שואלת אותי, שסחבתי תשעה חודשים והייתי איתו אז זה לא טוב". 

מישל נולד ב-5 במאי, ועל פי פרסומים שונים באותו היום הגיח לאוויר העולם בשעה 5:55, אלא שלמערכת ערב טוב עם גיא פינס נודע כי שעת הלידה הייתה בכלל 07:00, מה שדי הורס את כל החגיגה. "אני לא יודעת מי הפיץ את זה, זה לא ממני, אבל זה חזק", כיבתה עדן את ההתלהבות. 

מאחורי הקלעים של השיר החדש של גיא פינס
"אחרי הלידה המתח יורד, משהו משתולל בתוכך ואת לא יכולה להסביר" | צילום: מתוך ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

זו הפעם הראשונה שעדן מתראיינת מאז הלידה והיא לא חוששת לחשוף את הקשיים שהגיעו אחריה. "הלידה הייתה סבבה, בסוף טיפה כאב", נזכרה, "ההחלמה תמיד יותר קשה מהלידה, כי כשיורד האפידורל והאדרנלין את פתאום מרגישה שמשהו לא בסדר בגוף שלך. כשיצאתי מהלידה הייתי שמחה, אבל אז כשהמתח יורד משהו משתולל בתוכך ואת לא יכולה להסביר. הקושי האמיתי זה ההתחלה, הבום הראשוני, שאת לא יודעת מתי זה גזים ומתי אוכל. את צריכה לנחש". 

אבל עדן לא לבד. ההורים שלה עוזרים, שוקי תמיד שם כדי לתמוך ולהחזיק ו-400 אלף השקלים שיתווספו לחשבון הבנק שלה בזכות הפרסומת החדשה בטוח יספיקו כדי לממן את החיתולים ותחליפי החלב. "אני לא מניקה, לא התחלתי ולא ניסיתי", הצהירה, "אני לא יודעת מה על הפרק על הדבר הזה, אבל לא הצלחתי אפילו לנסות. אני לא אוהבת הנקה". 

עדן בן זקן ביטלה את המופע בהיכל מנורה
מחכים כבר לראות את עדן בן זקן בחזרה על הבמה | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12