לביקורת הציבורית נגד הפרת הנחיות משרד הבריאות במגזר החרדי, הצטרפה גם נעמה קסרי עם פוסט שהצליח לעורר סערה בעצמו. "ההלוויות האלה של העשרות אלפי אנשים, מה נסגר אתכם? ואל תכתבו לי על בלפור. לא לכתוב לי על בלפור", כתבה קסרי בעמוד האינסטגרם שלה, "יש הבדל בין הלוויה של מישהו שהוא קדוש או וואטאבר, לבין בן אדם שרוצה למחות על מה שקורה במדינה, יש הבדל! זה לא קשור לביבי ולא לזיבי. למה אנשים צריכים לקבור את הסבא והסבתא שלהם בזום ואנשים יעשו הלוויות כאלה? די עם זה".

כשהפוסט הזועם של קסרי שותף גם בעמוד האינסטגרם של התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", מי שמיהרה להגיב בעוקצנות היא לא אחרת מאשר ניקול ראידמן. "גברת נעמה היקרה, תורידי את המשקפיים הורודות שאת חיה בהן! כנראה שהן 'גדולות עלייך' תרתי משמע", ראידמן הגיבה בחריפות, "כל התקהלות מכל סוג שהוא גורמת לעליה בתחלואה וגובה קורבנות בחיי אדם. כולנו רוצים לחזור לשגרה ולחיים, אבל לא על חשבון חיי אדם! לפני שאת יוצאת להפגין או למסיבות מחתרת אצל השכנים, תחשבי שזה יכול להיגמר בלווית בזום של קרובייך".

ניקול ראידמן מגיבה לפוסט של נעמה קסרי (צילום: צילום: צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של ערב טוב עם גיא פינס)
ניקול ראידמן: "כולנו רוצים לחזור לשגרה ולחיים ולא על חשבון חיי אדם" | צילום: צילום: צילום מסך מתוך חשבון האינסטגרם של ערב טוב עם גיא פינס
ליהיא גרינר מגיבה לסטורי של נעמה קסרי (צילום: צילום מסך מהאינסטגרם של "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
ליהיא גרינר: "נמאס מהלקקנים של ביבוש" | צילום: צילום מסך מהאינסטגרם של "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

ואם חשבתם שפה זה ייגמר אז טעיתם לגמרי. קסרי ממש לא נשארה חייבת והשיבה בסטורי עם עקיצה חדה לגבי הקריירה החדשה של ראידמן. "היי ניקול, תקשיבי אין לי שום בעיה שתקללי, תגידי מה שאת רוצה. רק דבר אחד יש לי אלייך - בבקשה אל תשירי. בבקשה". מי שמיהרה להצטרף לצוות ההגנה של נעמה קסרי היא כמובן הבסטי ליהיא גרינר, שהגיבה קבל עם ואינסטגרם: "נו אבל ניקול יודעת שהיא לא יודעת או יכולה לשיר. זה סתם בשביל פאן!!! סתם להגשים חלום של פרפורמרית. יש כסף, אז למה לא לזרוק אותו?". כיאה לגרינר, יש לנו תחושה שהיא הצליחה להסתבך עם עוד כמה אנשים כשציינה "יאללה נמאס מכל הלקקנים של ביבוש. אז הלבישה את שרה, ואו מרגש ממש הייתה נראת מיליון דולר".