אם יש משהו אחד בטוח, זה שאייל גולן יודע איך להתפנק. רק לפני כמה חודשים הוא והאקסית המיתולוגית, רוסלנה רודינה, סיימו את הפרק שלהם בחיים, וכבר הוא בוחר לנצל את חיי הרווקות הטובים עד תום.

גולן רכש מכונית פרארי חדשה, אמנם לא מהניילונים אבל היישר מהגראז' של איש עסקים, שהחליט לשרדג למודל חדש של אותו הרכב. כמה זה עלה להם, אתם שואלים? איש העסקים יצא מהשדרוג בנזק של שני מיליון ומאתיים אלף שקל. לעומתו, גולן קנה את הפרארי יד שנייה, מדגם ספיידר 458 שנת 2014, במיליון וחצי שקלים. 

היום, כשהזמר נמצא כמה חודשים טובים בסצנת הרווקות, נראה שהשינוי המרענן בקולקציית הרכבים היה לגמרי מתבקש בשבילו. בכל זאת, לא בכל יום אתה מוצא מכונית יוקרה לבנה עם גג שמתקפל ישירות לתוך תא המטען, וריפודי עור איטלקיים מצבע ארגמן שנתפרו בעבודת יד. ולא רק זה, הפרארי מגיעה גם למהירות של 325 קמ"ש, ומאיצה מאפס למאה קמ"ש בשלוש שניות בלבד.

אבל עכשיו אנחנו סתם מתלהבים, כי כמובן שזו לא המכונית הראשונה של גולן. הפרארי החדשה שלו מצטרפת אל צי מרשים, שכולל גם מרצדס מדגם מייבך שרכש לפני כשנה, עליה דווח גם כן ב"ערב טוב עם גיא פינס" (ראשון עד שלישי ב-18:50). מדובר ברכב מנהלים מפואר ויוקרתי שעלה לו לא פחות משני מיליון שקלים. המומים? גם אנחנו.

עוד ב"ערב טוב עם גיא פינס":

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון - שלישי ב-18:50. קשת, ערוץ 2