נועה קירל הגיעה אמש להשקת האלבום החדש של האקס יהונתן מרגי, יממה בלבד לאחר פרסום הזוגיות החדשה שלה עם הדוגמן תומר הכהן. הזמרת שהסתובבה מול המצלמות, הצליחה להפתיע את כלי התקשורת שהיו במקום. "אנשים הסתכלו עלי במבט של מה את עושה פה. אבל זה הכי מובן מאליו מבחינתי, רציתי לבוא לפרגן ולהיות חלק", אמרה הזמרת.

בשיחה עם כתב "ערב טוב עם גיא פינס", מרגי סיפר שהוא לא הופתע כל כך לראות את האקסית מסתובבת בין האורחים. "גם אני הייתי עושה את זה בשבילה, לקחנו את הפרידה בצורה בוגרת. אחרי זוגיות של שלוש שנים מצופה שזה יגמר נורא, אבל זה הסתיים בטוב".

בזמן שהוא היה בחזרות למופע החדש, ברשתות החברתיות תקפו את הזמרת והאשימו אותה שנכנסה לזוגיות מהר מדי לאחר הפרידה. עכשיו הוא יוצא להגנתה: "היא לא חיה בשבילכם. תעזבו אותה, מסכנה, כמה חפרתם לה. היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה, זה החיים שלה".

כזכור, אתמול פורסם כי נועה קירל בזוגיות חדשה עם הדוגמן תומר הכהן שמככב לצידה בסצנות אינטימיות בקליפ החדש שלה. מרגי ששיתף את הקליפ בחשבון האינסטגרם שלו מבלי לדעת שהוא משתף את האהבה החדשה של האקסית, לא מתחרט. "הקליפ מדהים. נועה עושה חיל ומגשימה את עצמה. שיהיה לה באהבה."