שנת 2020 הייתה שנה מורכבת לכל העולם, אפילו לסטטיק ובן אל תבורי: ההופעות שלהם בוטלו, ההמראה לשוק האמריקאי התקשתה לצבור תאוצה והחתונה של סטטיק נדחתה שוב ושוב, אבל בכל זאת – הם נשארו עסוקים. מקמפיינים שונים ועד להיטים שכבשו את המצעדים, סטטיק ובן אל לא עצרו, והם אפילו חגגו יום הולדת ל-500 מעריצים בזום, בחסות המותג שהם מפרסמים – "מילקי".

בין ההפעלות של יום ההולדת סטייל מסיבת כיתה לבין הצחוקים על הסט, השניים שיתפו אותנו בתובנות שאליהן הגיעו, כמו כולנו, בחסות הנגיף: "הקורונה גרמה לי ללמוד יותר על עצמי, אבל היא לא שינתה לי כלום שקשור למשפחה", סיפר בן אל. "התבגרתי יותר, אני לא יודע אם זה בגלל הגיל או בגלל הקורונה".

כזכור, אחרי חודשים ארוכים של נתק מבנו תו פרינס וסכסוך מתוקשר עם אם בנו, אורטל עמר, המשפחה חזרה לקשר, ובן אל גילה מחדש את האבהות: "אני אבא במשרה מלאה וכיף לי למות", אמר בן אל, "אז זו לא הייתה משרה מלאה אבל עכשיו כן ואני נהנה מכל רגע. הייתי גם לוקח לגדל אותו אם היא רוצה. אורטל, אם את רוצה להביא לי את הילד שאני אגדל את תו, אני מוכן לגדל אותו לבד". 

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בן אל תבורי)
מוכן לגדל אותו לבד. בן אל תבורי עם אורטל עמר ותו פרינס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בן אל תבורי

סטטיק, החצי השני בצמד, היה שמח אילו השניים היו חוזרים להיות יחד: "אני רוצה שהם יעשו את מה שיעשה אותם שמחים. אני אוהב אותם גם כשהם ביחד וגם כשהם לחוד".

ומה חושב בן אל על חידוש הקשר הרומנטי? "אני ואורטל עברנו תקופה די קשה, ואני חושב שעברנו אותה די בהצלחה. דווקא עדיף להישאר ככה", הצהיר בן אל. "כי אחרי זה עוד פעם לחזור ועוד פעם לריב, אני חושב שעכשיו זה הדבר הכי מדהים בעולם".