בגיל צעיר מאד החלה בר רפאלי לטפח קריירת דוגמנות שהפכה אותה לימים לאחת הדוגמניות המבוקשות בעולם. אבל מה היה קורה לו בגיל 18 היא היתה נאצלת לעזוב את הכל ולהתגייס לצבא כמו כל נערה ישראלית? את התשובה לשאלה זו כנראה שלעולם כבר לא נדע, והסיבה לכך היא הנישואים של בר לחבר המשפחה, אריק ויינשטיין. למקרה שהספקתם לשכוח מהסיפור שקומם בעבר את הציבור נגד בר ומשפחתה, נזכיר כי ימים ספורים לפני מועד גיוסה לצה"ל, רפאלי נישאה בטקס צנוע לויינשטיין המבוגר ממנה ב-23 שנים.

במשך שנים הכחישו ויינשטיין ומשפחת רפאלי כי מדובר בצעד פיקטיבי, למרות שהנישואים בין השניים הסתיימו זמן קצר בלבד לאחר קבלת פטור הגיוס של בר. עכשיו אחרי שנים של שתיקה, ויינשטיין ניצב מול המצלמות של "ערב טוב עם גיא פינס" ומדבר על הקשר עם משפחת רפאלי, ההתמודדות עם התקשורת לאורך השנים וכמובן היחסים בינו לבין בר. "מעולם לא קיבלתי תשלום, וגם לא דרשתי" מדגיש ויינשטיין ומציין כי המניע שלו לחשוף את סיפורו הוא הרצון לטהר את שמו. את ההכנסות מפרסום הספר שהוציא "הסיפור שלא סופר", הוא מבטיח לתרום לחיילים בודדים.

הגרוש של בר רפאלי שובר שתיקה (צילום: מתוך: "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
"זה לא בן אדם שמעסיק אותי". רפאלי על ויינשטיין | צילום: מתוך: "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

בר רפאלי בתגובה מציינת: "זה לא בן אדם שמעסיק מאד אותי באופן כללי, אבל זה מחיר התהילה. יש הרבה אנשים שנקרו בדרכי במהלך החיים שניסו לרכב על הגל. אין לי כעס או רגשות". 

 עוד ב"ערב טוב עם גיא פינס":

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון - שלישי ב-18:50. קשת, ערוץ 2