הדחה מפתיעה: יאנה יוסף היא המודחת השנייה ב"רוקדים עם כוכבים". לאחר שמקבוצת הכוכבים הראשונה כבר הודחה הזמרת ואלרי חמאתי, השחקנית עלתה אמש (ד') אל הרחבה בידיעה שהפעם היא עלולה למצוא את עצמה בחוץ בשלב מוקדם של התחרות. הצ'ה צ'ה והטנגו שרקדה לא עמדו בציפיות של השופטים, ולאחר התלבטויות הוחלט להיפרד ממנה. ההדחה הפתיעה בעיקר את חיים פרשטיין, בן זוגה לריקוד של יאנה, שהגיע לגמר בשתי העונות הקודמות. "באתי כמנטור וכמלווה. ניסיתי לעשות את העבודה הכי טובה שאפשר", אמר. "זה מבאס כי ליאנה יש עוד ים מה להראות".

"אני אומר שזה לא פוגש אותי כי זו לא התחרות, זה טלוויזיה ואנחנו מנסים לעשות פה עבודה טובה", המשיך חיים לנחם ופנה ליאנה, "אני רוצה להגיד לך פה קבל עם ועדה: לא אכזבת אותי. עבדת מאוד קשה, נתת את כולך, הרגשתי את זה. באת ונתת עבודה. נתנו את המקסימום שלנו ועם זה נלך הלאה וזה מהמם. כמו שאני תמיד אומר לך אחרי כל ריקוד שהשופטים מדברים אלינו לפעמים לא יפה, הכול טוב, זה לא פוגש אותנו".

גם יאנה לא הייתה מאושרת מהתוצאה, אבל בחרה להסתכל על הצדדים החיוביים. "מבאס מאוד, מבאס אותי בעיקר שאכזבתי את חיים. אבל, אני קצת שמחה כי זה היה נורא קשה. בטח ציון מה זה שמח שאני חוזרת הביתה לילדים. ההודעה האחרונה ששלחתי לו זה שהשופטים נכנסו בי שוב".

למרות ההדחה המוקדמת, פרשטיין עוד שואב אופטימיות משלב גלגל ההצלה ומהאפשרות שיחזרו לתחרות, אבל נראה שהאתגר העיקרי בעבורו יהיה לשכנע את יאנה. "אני לא מעוניינת להגיע לגלגל הצלה", הצהירה בהומור.