הקסם פג: לאחר ששלוש קבוצות הכוכבים חוו הדחה ראשונה, התחרות המשיכה אל הסבב השני שנפתח אמש (ב') בהדחה נוספת. לאחר שביצעו פוקסטרוט עמוס בקסמים, חזי דין והרקדנית ענבר לובלסקי נאלצו להיפרד מרחבת הריקודים של "רוקדים עם כוכבים". השניים שניצלו מההדחה הקודמת ברגע האחרון, לא הופתעו לחלוטין מהבחירה בהם אבל כן הראו את אכזבתם. "בכל פעם זה הלך והשתפר, אז זה נתן לי מוטיבציה. היו ימים שעבדנו גם שמונה ותשע שעות. לא סתם ירדתי שבעה קילו".

"בריקוד הראשון הייתי בטוח שרקדתי הכי יפה בעולם. ואני חשבתי: 'מעניין אם יתנו לי 8 או 9'. כשדוד הוציא את המטקה של ה-3, הייתי בשוק. כן אומן חושים לא אומן חושים - הייתי בשוק", נזכר דין בריקוד הבכורה והמשיך להסביר את הסיבות להדחה: "הציונים של השופטים השתפרו, חוץ מדוד. יש את השופטים ויש את דוד. הסיפור שלנו זה הסיפור של הריאליטי הזה, כי כל הרעיון הוא לקחת אנשים שלא יודעים לרקוד ואז לראות איך באמת לוקחים בן אדם כמוני ורואים לאן הוא מתקדם. יכלנו לתת עוד קצת".

 

"אין לי כוחות על טבעיים ולא יכולת על טבעית. כל מה שאני עושה זה בידור טהור. אני מנסה להשפיע על מחשבה של אנשים למטרה אחת - שבסוף הם יחייכו וימחאו כפיים. גם בתוכנית זאת הייתה המטרה היחידה שלנו", הסביר דין על הופעותיו ואמר שלמרות האכזבה הוא שמח לחזור לשגרה. "לא ראיתי את הילדים שלי חודשיים, אני מרגיש כאילו חזרתי ממסע בהודו או בתאילנד ואני שמח שאני חוזר לחיי הרגילים. זאת הייתה חוויה מדהימה אבל מאוד לא קלה".