אם שם המשפחה שלה לא היה כל כך מזוהה, בחיים לא הייתם מצליחים לנחש שדפנה לוקאץ' היא בתו של כתב חדשות 12 הכי לא שגרתי שיש, אילן לוקאץ'. היא בת 20, דוגמנית בתחילת דרכה ובתם האמצעית של העיתונאי ורונית פוריאן, עיתונאית בעברה וד"ר לניהול טכנולוגיה ומערכות מידע בהווה. דפנה התגייסה לצה"ל, אבל לא סיימה את השירות בגלל בעיה רפואית. בקרוב היא תעזוב את בית ההורים ותתחיל את שנת הלימודים הראשונה שלה בבית באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל.

"כהורה יש דברים שאתה יודע על הילדים שלך עוד לפני שהם יודעים", סיפר אילן לוקאץ' לכתבת ערב טוב עם גיא פינס שפגה אותו עם דפנה בסט צילומי אופנה למותג נאוטיקה, "בגיל חצי שנה יכולתי להגיד לך שהיא תלך לבצלאל כי הקשקושים שילדים מציירים, אצלה היו עם קומפוזיציה. זה נראה אחרת".

"נתנו לה את כל חופש הבחירה לעשות מה שהיא רוצה", אמר אילן כשנשאל מה דעתו על עבודות הדוגמנות של בתו, "זאת אומרת. אורטופדית, נוירולוגית, כירורגית, גניקולוגיה. דוגמנות זאת דרך מצויינת לממן את לימודי הרפואה, יותר טוב מאשר למלצר". באותה נשימה, אילן לא מופתע מכך שהבת שלו סללה לעצמה את הדרך לשם ומעיד כי מאז ומתמיד הרגישה נוח מול המצלמה. "מגיל אפס היא מתנהגת אחרת מול מצלמה. זה משהו שהיא ממגנטת. משהו מתעורר שם".

דפנה לוקאץ' מתחילה לדגמן 1
מתוך "ערב טוב עם גיא פינס" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

בעמוד האינסטגרם של דפנה מככבות תמונות דוגמנות ראשונה בהלבשה תחתונה, שגם אבא יכול לראות, אבל בנושא הזה חשוב לו לשדר מסר ברור. "לי אין שום בעיה עם עירום", אמר, "אני גדלתי בבית ששני ההורים שלי הסתובבו עירומים בבית. היחס היה מאוד ליברלי לעירום, אין לי חצי בעיה עם זה. אני לא מתבייש בגוף שלי, אני לא חושב שמישהו צריך להתבייש בגוף שלו. כשהייתי קצת יותר צעיר והיו מחפשים מתנדבים להצטלם בעירום אני הייתי מרים את היד הראשון".