שתי המשפחות המפורסמות מהטלוויזיה, חסון ורוזן, יחזרו בקרוב למסך אחרי שהופרדו בעקבות הקורונה במסגרת עלייתה של העונה שביעית של "סברי מרנן". רגע לפני שהדמויות חוזרות שוב לריב בשולחן שישי, רותם אבוהב עצרה את ההכנות וסיפקה מופע סטנדאפ לצוות שמלווה אותה, ובדקה כיצד הכוכבת החדשה של הסדרה, נטע אלחמיסטר, משתלבת על הסט.

לצידה של אבוהב, נכחו גם סנדרה שדה, טוביה צפיר ויונה אליאן שפגשה את בעלה בסדרה, יהורם גאון, שהקורונה קצת החזירה אותו לימי יורם ההיפוכונדר מהסדרה "קרובים קרובים". כשמסכה עוטה את פניו, יהורם ווידא שאליאן  מקפידה על הנהלים. "תשבי במרחק את יכולה להדביק", אמר גאון והסביר. "צריך להיזהר לא?".

אם כבר מזכירים את הנגיף, בתקופה האחרונה רותם אבוהב מצאה את עצמה מופיעה בכל מקום אפשרי: החל ממגדלים, מתחת למרפסות ואפילו במלונית קורונה מאחורי זכוכית. עכשיו היא הפכה את חדר השינה שלה בסדרה לבמה, וסיפרה בהומור המאפיין אותה על מה שמחכה לנו בעונה החדשה. "יש הרבה סקס בעונה הזאת", אמרה.

הדוגמנית נטע אלחמיסטר מצטרפת ל"סברי מרנן" (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
"רותם אבוהב נתנה לי טיפים שקשורים למשחק" | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

בהמשך, רותם התייחסה לרכש החדש של הסדרה, נטע אלחמיסטר, לאחר שצחקה על הצטרפותה במהלך המופע. "זה קצת מרגיז שהביאו אותך, אנחנו תשע שנים עושים דיאטות ובסוף את כאן", אמרה אבוהב בהלצה כמובן וסיפרה על התאקלמות שלה נטע הסט. "היא אחת הבחורות הכי קסומות שהכרתי. היא מהממת מקצועית, כולה אור, וגם עושה בגדי ים שמשמשים לי גומי בשיער.  לוקחת את הביקיני שלה ועושה קוקו כי זה באמת חוט קטן", אמרה אבוהב בהומור. אלחמיסטר שתשחק את הבייביסיטר המסורתית, נתנאלה, של הילדים של רותם ודביר, סיפרה על איך זה מרגיש לשחק לצד השחקנים עם ותק גדול במקצוע. "אני רגילה שצוחקים עליי במופעי סטנדאפ, נפלתי עליהם לתוך המשפחתיות הזאת, הם מחזקים אותי מאד וגם רותם נותנת לי טיפים שקשורים למשחק". 

אמנם היא החדשה שרק הגיעה, אבל עם כל הכבוד לרזומה המרשים של שאר השחקנים, בעולם הרשתות החברתיות, העולם שלה, יש לנטע אלחמיסטר פי כמה וכמה יותר עוקבים מכולם יחד. רותם, סיפרה על השינוי שחוו הסט וחייה האישיים מאז הצטרפותה של הדוגמנית הבינלאומית. "מה שהיא עשתה זה שהבן הבכור שלי רוצה פתאום לבוא לסט ומעניין אותו במה אמא עובדת. כולם יותר ערניים שהיא פה וטוב שהיא הגיעה".