ארבעה חודשים אחרי החתונה ורגע לפני שהיא מתחילה את החודש השמיני להריונה, דניאל גרינברג ובן זוגה אייל גולן חוו משבר ביחסים. זה אמנם לא מקרה חריג משאר הזוגות בעולם, אבל כשאתם אייל ודניאל, כל צעד קטן משנה. בוקר אחד התעוררנו וגילינו שדניאל מחקה מעמוד האינסטגרם שלה כמות נכבדת של תמונות עם בן זוגה, ואז בילתה את שני הלילות האחרונים במלון עם חברותיה.

כתב ערב טוב עם גיא פינס פגש אותה על סט הצילומים לקו מוצרי הקוסמטיקה החדש שלה ושל אחותה קארין - Golden Mia, וניסה להבין מה בדיוק קרה בינה לבין אייל. דניאל ניצלה את התירוץ הזמין ביותר, ואמרה: "ההורמונים אשמים, אין מה לעשות. גבר ואישה לפעמים רבים, אבל הכל טוב. החלקנו את זה, תחליקו גם אתם, מה קרה?".

מה באמת קורה בין אייל גולן לדניאל גרינברג? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
דניאל וקארין על הסט | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1


"נשים היו אומרות לי 'חכי תראי איזה הורמונים יהיו לך, לא תוכלי לראות את בעלך'", המשיכה דניאל. "ואני חשבתי - 'מה כבר יכול להיות?'. היום אייל כבר מבין את העניין". אבל עם כל הכבוד להריון המתקדם, מה בכל זאת גרם לה למחוק את התמונות? "אמרתי לו שלא אהבתי איך שאני נראית ושיעזוב אותי. אז הוא אמר לי 'את מתוסבכת, תלדי כבר'. הוא שאל אותי למה הורדתי את התמונות, ועניתי 'סתם, עצבנת אותי', וזהו, נגמר".

אבל התמונות לא הוחזרו והרוחות לא נרגעו אחרי שבילתה את שני הלילות האחרונים בלעדיו. "הייתי עם חברות במלון, ואז הייתה כותרת 'דניאל הלכה לישון במלון'. אני חוגגת עם חברות כי בסופ"ש שעבר הייתי עם בן הזוג שלי וחברות שלי רוצות גם. פתאום הכל השתלב יחד – 'היא עזבה את הבית'. אז לכל המתעניינים - הכל בסדר, אני ובעלי חיים באושר, בשמחה ובהרמוניה".


היום היא כבר חוזרת לבית המשותף שלהם ברחובות, והשהות במלון שנקבעה מראש לטענתה, אולי הייתה גם בשביל מנוחה לקראת יום הצילום עם אחותה, שקפצה ישר להגנתה. "האינסטגרם שלה פתוח אצלי", סיפרה קארין, "בפעם הבאה שהיא תעשה את זה אני פשוט צריכה להוציא את התמונות חזרה מהארכיון לפני שתראו". אבל דניאל כבר מיהרה להרגיע עם המסקנות שלה מהאירועים האחרונים: "לא תהיה פעם הבאה, הבנו מה קורה משטויות. לא משחקים יותר".

אם כבר משחקים, אז מה עם הבייביסיטר? עבור דניאל זאת תהיה הלידה הראשונה שלה, אבל לבן זוגה אייל יש כבר שלושה ילדים. ואם דניאל חשבה שמצאה לעצמה עזרה צמודה וזמינה, מסתבר שזה לא הולך להיות כל כך פשוט. "ליאם כבר אמר לי שאין לו בעיה לשמור ביום אבל לא בלילה, אלין אמרה שהיא לא מחליפה חיתולים 'ואם היא פולטת עליי, ואיי על החיים שלה', וגם אייל אמר שהוא יעשה הכל אבל לא יקום בלילה. אני צריכה לעבוד על הסידור הזה".