בבחירות הקודמות שנערכו באפריל לא היה אדם בישראל שלא נחשף לסטפני חזניוק, אחרי שבן זוגה, יאיר נתניהו, העלה לאינסטגרם תמונה שלה לובשת את בגדי הקמפיין של הליכוד. השניים תחזקו מערכת יחסים מתוקשרת במשך שמונה חודשים, ושרדו במהלכה את אותה מערכת בחירות ועוד כמה ריקושטים ברשתות החברתיות, בגלל התבטאויות שערוריתיות כאלה ואחרות של נתניהו ג'וניור. אלא שביולי האחרון החליטו השניים לפרק את החבילה, ומאז סירבה חזניוק לנדב פרטים רבים על הקשר ביניהם, עד עכשיו. 

סטפני חזניוק (צילום: instagram)
סטפני חזניוק | צילום: instagram

חזניוק, דוגמנית ושדרית קווים בערוץ הספורט, הגיעה הבוקר לתצוגת האופנה של רנואר עם בן הזוג החדש, איש הייטק בן 20 בשם רוי, וסיפרה לכתבת "ערב טוב עם גיא פינס" שהקשר עם הנוכחי גרם לה להבין כמה דברים על מערכת היחסים המיוחצנת עם בנו של ראש הממשלה. "לא היו לי יותר מדי מערכות יחסים, אז קשה לי להשוות", סיפרה "ההורים שלי גרושים, אז אף פעם לא היה לי מושג איך זה צריך להיות, אבל זה לא עבד כמו שאני רוצה". 

מדבריה של חזניוק אפשר להסיק שבין השניים לא התנהלה זוגיות קלאסית של זוג צעיר. "זה התחיל בתור היכרות. לא היה מגע או תשוקה בהתחלה", שיתפה, "אחרי הדייט הראשון טסתי לחודש וחצי לאפריקה והוא לניו יורק והיה לנו בעיקר קשר טלפוני. אני בן אדם קר אז לא חשבתי שזה יפריע לי, אמרתי סוף סוף מישהו שלא מציק ולא מקנא. אבל מצד שני, אני גם אוהבת את המגע ואת תשומת הלב". 

יאיר נתניהו וסטפני חזניוק (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סטפני חזניוק, מתוך instagram)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של סטפני חזניוק, מתוך instagram

חזניוק מספרת שלמרות הניכור במערכת היחסים, נתניהו דווקא התגאה בקשר כלפי חוץ. "הוא אהב לצלם ולהעלות תמונות שלי ואני תמיד לקחתי את זה בתור מחמאה", אמרה, והוסיפה שעצם פרסום הזוגיות הועילה לנתניהו, "פחות חיפשו אותו, על מה הוא עושה ולאן הוא יוצא. אמרו סוף סוף יש לו חברה. בקטע הזה אולי הוא מצא שקט. אם מישהו הרוויח ממערכת היחסים הזאת? כנראה שנינו". בנוסף, אפשר לנחש שמערכת היחסים הזו עזרה להציג את דמותו של נתניהו באור שונה וחיובי, אחרי פרשת ההקלטות ממועדון החשפנות "הפוסיקט" והתדמית הבעייתית שנוצרה לו ברשתות החברתיות. 

אבל על אף הפרסומים והתמונות הזוגיות, חזניוק דואגת להדגיש כי בפועל לא התקיימה שום זוגיות. "האמנתי שזאת תקופה שתעבור וזה הבחירות", אמרה, "אחרי הבחירות נכנסתי למחשבות וזה לא היה מספיק. יאיר בחור נחמד, בחיים אל ניסה לפגוע בי, אבל לי זה פשוט לא התאים". 

נוסף על כך, על פי דבריה של חזניוק נדמה שבין השניים היו בעיות אמון ביחסים. "הוא יוצא מנקודת הנחה שכל בחורה שנמצאת איתו באינטראקציה מגיעה עם איזשהם מניעים", העידה, "זה קשה שאדם לא סומך עליך. בהתחלה הוא חשב שאני מרגלת מרוסיה. הוא היה מסתלבט שפוטין שלח אותי לעקוב אחריו, אני הגדרתי את זה בתור בדיחה אבל לכי תדעי".