ליהוק בינלאומי ל"להיות איתה". נכדו של השחקן ההוליוודי עומאר שריף, יככב בעונה החדשה של הסדרה.

השחקן המצרי עומאר שריף הפך לכוכב הוליוודי ושיחק בסרטים רבים ביניהן, "דוקטור ז'יוואגו" ו"לורנס איש ערב", עליו היה מועמד לאוסקר על שחקן המשנה הטוב ביותר וזכה בגלובוס הזהב באותה קטגוריה.

בנוסף, שיחק ב"מצחיקונת" לצד ברברה סטרייסנד. בגלל שמועות על הרומן עם השחקנית היהודייה, הוחרם שריף במצרים. לבסוף, התחתן עם שחקנית מצריה ממנה יש לו נכד – עומאר שריף ג'וניור, שחקן, דוגמן, דובר של הקהילה הגאה במצרים וגם מעריץ של "להיות איתה".

השחקן הצעיר מאד מתעניין במה שקורה בישראל. אחרי שהוא צפה ב"להיות איתה" באחד משרותי הסטרימינג הבין לאומיים, הוא יצר קשר עם אסי עזר כדי לומר לו כמה הוא אהב את הסדרה. הקשר בין השניים הוביל לתפקיד ב"להיות איתה" ושריף ג'וניור יגלם סוכן שחקנים אמריקאי, גיי ממוצא לבנוני בעונה החדשה של הסדרה.

גם הדוגמנית הישראלית קורל סימנוביץ' עברה את האודישנים ותשחק בסדרה בתפקיד משנה, במסגרתו תצטרך לשיר. הקורונה וההגבלות על טיסות ומעברים בין מדינות כמובן משחקים תפקיד, אבל אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, השניים צפויים להשתתף בעונה החדשה.

כזכור בתחילת החודש, הודיע אסי עזר באינסטגרם שהוא כותב עונה חדשה לסדרה המצליחה. עוד נודע כי צילומי הסדרה יחלו כבר בדצמבר הקרוב.