אין ספק שחג פורים הוא התירוץ של אנשי החדשות להפטר לרגע מהדימוי הרציני ולהראות צדדים נוספים: דני קושמרו ויונית לוי הפכו לזוג מלכותי עוד יותר בתחפושת של ג'ון קנדי וג'קי, "זה רעיון שלה, היא כנראה רוצה שירצחו אותי, אני רציתי קאובוי" קושמרו מתוודה, אבל יונית לא נשארת חייבת ומוסרת בתגובה "תגיד את האמת, רצית בתולת ים ואני הצלתי אותך מהבושה". הכתב הפלילי גלעד שלמור ואשתו הכתבת אדווה דדון לקחו נושא שהוא עצמו סיקר על רופא מאיכילוב והדוגמנית שתקפה אותו. גם משה נוסבאום הגיע מחופש ליפנית עם מסר לבית ראש הממשלה: "נשלחנו לשמח מישהו שאסור לנו להגיד את שמו". עודד בן עמי הגיע מחופש למלך ורינה מצליח לאיילה חסון. בתוך האולם סטטיק ובן אל בהופעה מיוחדת לאנשי החדשות, בהופעת אורח של הכתב יונתן ריגר שמשתתף בקליפ של נמסטה.

בן אל תבורי קם ליום עבודה ארוך שהתחיל בארבע שעות של איפור עם בת זוגו אורטל עמר, שניהם התחפשו לצבי הנינג'ה. כוכבי הביצה סיפקו לנו תמונות של תחפושות מקוריות: רוסלנה בתור חאליסי, אלירז שדה ואילנית התחפשו למליפיסנט ואביר האופל, בת חן סבג ואורנה בנאי בתור שוטר ועבריין, אפילו הצוות של זאפה התחפשו לאומן הבית שלמה ארצי.

בצד השני של העיר טום באום הזמין את כל החברים למסיבה המסורתית שלו. שש שעות לקח לו להיכנס לדמות של דונטלה ורסאצ'ה. למסיבה הגיעו בין היתר נועה קירל בדמות של עצמה, מירב פלדמן בדמות של סנדי מ"גריז", מאיה ורטהיימר ובעלה אסף זמיר שהפתיעו בתחפושות של אנה ואלזה: "הוא יבריג דברים בבית אחרי זה ויעשה דברים גבריים". השחקנית טלי אורן השקיעה בתחפושת אבל יצאה מהמסיבה אחרי תשע דקות בהן הספיקה לנקוע את הרגל, אבל מקווה לחזור במהרה לבמה: "זה רק נקע ואנחנו מטפלים בזה, פורים הזוי". גם אסתי גינזבורג חגגה בביתה הישן יום הולדת 28 ואת הולדת הבן במסיבה בה אנשי הבידור מהעבודה של אסתי מתערבבים עם אנשי הכלכלה.

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12