אגם בוחבוט נכנסה לנו ללב ולתודעה כשהייתה רק בת 8, אבל מאז הזמרת האהובה מבית ספר למוזיקה גדלה ולמדה מהר מדי שהחיים זה לא רק חלומות על ריו ויהלומים. היום היא הוציאה קליפ חדש שפונה לקהל צעיר ועוסק בנושא המורכב והחשוב – מערכות יחסים מסוכנות. בשיחה עם מערכת "ערב טוב עם גיא פינס", היא מספרת על השיר החדש וגם על חוויה קשה שעברה בעצמה.

הנושא של זוגיות אלימה ומסכנת חיים עולה שוב ושוב לכתרות, והזמרת הצעירה הרגישה שיש לה מסר חשוב בנושא. "כל הזמן שומעים על מקרה חדש נורא ומזעזע ואני חושבת שהנושא הזה ספציפית כל הזמן צריך להיות בתודעה ובכותרות וצריך תמיד לדבר עליו". בשיר ובקליפ החדש שנקרא "באתי להציל אותך" היא מארחת את  הראפר שחר סאול בתפקיד הגבר האובססיבי.

"זה לא חייב להיות רק אלימות, יש לפעמים גם מערכות יחסים שהן אלימות מילולית". ככה אומרת בוחבוט ומוסיפה שלא רק על מערכות יחסים מסוכנות היא מדברת, אלא גם על ההטרדות שעולות וצפות ברשתות החברתיות ומקיפות את בנות גילה מכל עבר. במקרה שלה, לא מעט פעמים היא נתקלה בהתנהגות שחוצה את הגבול. "אני מופיעה בחתונה ולפעמים קצת שיכורים, אז עוברים את הגבול ומנסים לגעת". ואז היא נזכרת ברגע אחד שהבהיל אותה במיוחד: "קיבלתי תמונה מזעזעת מגבר מבוגר ששלח לי", ומשתפת כי את ההודעה קיבלה כשהייתה בת 11 בלבד.

גם המורה המיתולוגי, משה פרץ, הגיע לצילומי הקליפ וסיפר על המסע המשותף שלו עם בוחבוט לאורך השנים. "למרות שהיא נמצאת בקריירה כל כך הרבה זמן, משהו פסיכולוגי נעשה יותר בוגר. היא כבר יכולה לשיר טקסטים אחרים - ומאמינים לה".