סוכן הדוגמניות שי אביטל, שנכון לרגע זה הוגשו נגדו שמונה תלונות במשטרה על הטרדות מיניות ואונס, מיוצג על ידי עורך הדין ששי גז, אך לפני ששכר את גז, ביקש להיעזר בשירותיו של עו"ד אחר, ד"ר יוסי כהן – שהתפרסם בשנים האחרונות כפרקליטם של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, ושל אשתו שרה.

אבל עו"ד כהן סירב לקחת את התיק של אביטל, למרות הפרופיל הגבוה שלו ולמרות הצ'ק הצפוי. לפי מקורבים, בנותיו של יוסי כהן ששמעו על האפשרות, המליצו לאביהן לא לקחת את העבודה בשום אופן, והוא החליט להקשיב להן ולוותר.

חמש נשים נוספות התלוננו אתמול (רביעי) במשטרה על שי אביטל בטענה שתקף אותן מינית - כאשר בסך הכל עד כה הוגשו שמונה תלונות - שש שהתלוננו מיוזמתן ושתיים בעקבות פניית המשטרה. במשך יותר משני עשורים, סוכן הדוגמניות בן ה-43 נחשב לאחד האנשים החזקים בתעשיית הבידור המקומית, כשהוא מוקף בדוגמניות מפורסמות, ולכאורה ניצל את כוחו באופן שיטתי כדי לפגוע בצעירות שחלומן היה להתפרסם.

בלילה שבין שלישי לרביעי, יוצאת הריאליטי גל גברעם הלכה להתלונן במשטרה נגד אביטל על שהטריד אותה מינית בעבר, אך לטענתה קיבלה יחס מזלזל מהפקיד שהיה בתחנה: "אמרתי לו שאני רוצה להגיש תלונה על הטרדה מינית ושזה קרה לפני שנתיים, והשאלה שנשאלה היא - 'למה באת רק עכשיו?'", סיפרה גברעם בפוסט שפרסמה באינסטגרם. אתמול (ד') היא זכתה להתנצלות מהשר לביטחון פנים עמר בר לב וממפכ"ל המשטרה, רנ"צ קובי שבתאי.

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram)

עורך דינו של אביטל, ששי גז, מכחיש בשם מרשו את כל התלונות והטענות שעולות בימים האחרונים ומאשים את מתחריו של שי אביטל בייזום של מסע ציד נגדו. מומחה משפט טוען שכשיחזור לארץ הוא צפוי להיעצר לחקירה, היות והוגשה נגדו תלונה על אונס.

עו"ד יוסי כהן סירב להגיב לדברים.