הזוגיות בין יעל שלביה לעומר אדם עליה פורסם לראשונה באינסטגרם של "ערב טוב עם גיא פינס", מסעירה בימים האחרונים את המדינה. אחרי שהשניים שיתפו תמונות זוגיות ומככבים בראש רשימות החיפוש בגוגל ובהרבה שיחות קפה, עכשיו תורה של הדוגמנית לספק את הגרסה שלה. במסגרת צילומי אופנה שערכה בסיציליה, היא סיפרה לכתבת, בר ביתן, על הקשר עם הזמר בו היא מאוהבת עד מעל הראש.

"אי אפשר שלא להתאהב בעומר באופן כללי. הלב שלו, אני לא יודעת איך להסביר את זה בכלל - יש פרפרים", סיפרה שלביה בהתרגשות והוסיפה. "האמת שזה היה הכי לא צפוי בעולם, ואני חושבת שכל דבר קורה בזמנו. לפני כמה שנים שנינו היינו יותר צעירים וכל אחד עבר דברים בחיים שלו - כנראה שזה היה צריך להגיע לרגע הזה."

בהמשך, הדוגמנית שמודעת לעניין הגדול שהיא מייצרת סביבה, שיתפה איך זה מרגיש לצאת עם אחד הזמרים המושמעים במדינה. "זאת שאלה מוזרה כי אני לא רואה אותו כעומר - אני לפעמים שוכחת שהוא זמר", אמרה הדוגמנית בגילוי לב והוסיפה. "אני פשוט לא יודעת איך להסביר את העניין התקשורתי ועכשיו אנחנו קולטים אותו. כשהיינו במיאמי אמרנו: 'אוקיי זה לא  הולך להיות כל כך פשוט, ואני חושבת שזה מקל עלינו המון. שנינו מאוד מבינים אחד את השנייה, אנחנו חיים באותו עולם, ומבינים איך הדברים עובדים. אם לוקחים הצידה את הפן התקשורתי: התמונות והצילומים - זה הכי כיף בעולם". 

יעל שלביה בראיון על הזוגיות עם עומר אדם (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12)
"אי אפשר שלא להתאהב בעומר - יש פרפרים" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12

יתרה מכך, הדוגמנית סיפרה על השתלשלות האירועים מאז הפרידה מברנדון עד שהידיעה על הקשר עם אדם נחשפה, וכיצד היא מתמודדת עם הבאז הגדול שהיא מייצרת אצל אמצעי התקשורת. "אני חייבת להסביר את זה: לא כל דבר שיוצא לתקשורת זה לאו דווקא הזמן שזה באמת קרה ואנשים לא מבינים את זה", הבהירה שלביה והוסיפה. "הפרידה קרתה כמה חודשים לפני שיצאה לתקשורת, הסתרתי את זה והתעקשתי שלא יוציאו את זה כי רציתי להוציא את זה שזה התאים לי. זה הזמן שלי להגיד: 'הנה נפרדנו'". 

התמונה שאדם ושלביה שיתפו ברשת, שרפה אותה כמו אש בשדה קוצים ונוצר גל של ביקורות כלפיהם. הדוגמנית, החליטה להשיב אש. "קיבלנו המון תגובות, אבל אין לזה מקום זה לא יפה וזה לא דרך לדבר ולהתבטא. אין שום הבדל בינינו לאדם אחר בעולם: לכולנו יש רגשות ולב, יש משפחה שקוראת את התגובות האלה. כשההורים שלי וההורים של עומר קוראים תגובות כאלה - זה הכי קשה. למה?", אמרה בתהיה והתייחסה לסימנים שעל רגלייה שקיבלו לא מעט תשומת לב. "סיימתי את הצילומים של פלמ"ח וחזרתי משם עם סימנים ברגליים. אהבתי את התמונה כמו שהיא כי היינו הכי טבעיים ובלי איפור. מה אתם רוצים שאעשה? אלה הרגלים שלי ולא בא לי לרטש אותן - תתמודדו עם זה". 

יעל שלביה בראיון על הזוגיות עם עומר אדם (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12)
"יש משפחה שקוראת את התגובות האלה וזה הנקודה שהכי קשה" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת12

מה הוביל אתכם להעלות את התמונה לרשת דווקא בטיימינג הזה?
"האמת שזה היה הרגע הכי לא מתוכן שיכול להיות. כמו כל זוג ישבנו בבריכה, אמרנו שזאת תמונה חמודה והעלנו אותה. ציפינו שיהיה רעש, לא ציפינו לזה (הביקורות) אבל בסדר".

יש לכם כבר כינויים אחד לשני?
"כן כל מיני כל מיני דברים: אני קוראת לו מאמי והוא תותי או מאמי".

עומר הוא בחור רומנטי?
"הכי רומנטי שיש. זה בא לידי ביטוי דברים שאי אפשר לספר. הוא גבר מושלם"

האם אתם מתכננים לעבור לגור ביחד?
"מן הסתם שאנחנו מדברים. אני מבינה שזה הולך למקום ממש טוב, אבל לאט לאט. יש לי דירה בתל אביב, אנחנו על הקו ולכל אחד יש את הפינה שלו - לאט לאט. אנחנו כל הזמן מטיילים ולא הספקנו להיות בארץ כמעט - עכשיו נתחיל להבין מה קורה".