היא עדיין תלמידת תיכון, אבל בעלת אימפריה של איפור וחיה כמו אשת עסקים בוגרת. אלין כהן נכנסה לעולם הטיפוח אחרי שניסתה להסתיר צלקת גדולה בראשה שנגרמה כתוצאה מתאונת דרכים. הסימן המסחרי של אלין כהן הוא השפתיים שלה, עליהן היא מקבלת לא מעט ביקורות אבל שלמה איתן: "מגיל 11 כשנחשפתי שואלים אותי אם עשיתי שפתיים. הכל בסדר, עשיתי על זה קריירה ואני עושה על זה כסף".

אלין כהן וגל גברעם (צילום: דניאל פחימה, מתוך עמוד האינסטגרם של אלין כהן)
אלין כהן וגל גברעם, אוגוסט 2018 | צילום: דניאל פחימה, מתוך עמוד האינסטגרם של אלין כהן

לפני מספר שנים כהן הפכה לכוכבת רשת, וזיהתה מיד את ההזדמנות העסקית. לאחרונה היא מייצרת ומשווקת קו מוצרי איפור, והכל קורה תוך כדי התיכון וגיל ההתבגרות. "אני לא חושבת שהפסדתי כמו שאני חושבת שהרווחתי, אני כאן כדי להגשים את החלומות שלי", מספרת כהן. "מה פספסתי? את החבר שלא התקשר? לא נורא, אני אעבור את זה יותר מאוחר. ויתרתי על זה אבל השגתי דברים הרבה יותר גדולים ומדהימים".

ההורים של אלין עזבו את העיסוקים הקודמים שלהם. לאחרונה הם מנהלים את המותג של בתם, ונראה שזה משתלם לה, כך מספרת: "אני שמחה שכל מה שאני עושה אני גם מרוויחה ממנו. אני חוסכת הכל, לא מבזבזת. אני חושבת על הבית שאני רוצה לקנות, על הרכב שאני אקנה אחרי שאעבור טסט".

הנערה המוכשרת תמשיך לסדר לעצמה את העתיד, ולמרות שהיא חיה את החיים הבוגרים, לא נראה שהיא מתחרטת: "בנים נרתעים מנשים או ילדות מצליחות. די נמנעתי מזה כי החלטתי שאני לא רוצה לחשוב על ענייני לב שבור . מעניין אותי כרגע העתיד שלי, העסק שלי והכסף שאני רוצה להרוויח".

"בנים נרתעים מילדות ונשים מצליחות" (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת)
"בנים נרתעים מילדות ונשים מצליחות" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת