אחרי הודעת הפרישה הדרמטית - הדוקטור חזר. הסטרימר הפופולרי Dr. Direspect עלה אתמול לאוויר אחרי הפסקה של חודשיים. ה"דוקטור", או בשמו האמיתי גיא ביהם, הודיע לפני חודשיים שהוא לוקח הפסקה מהשידורים בגלל שהוא צריך לשקם את יחסיו עם משפחתו, אחרי שנתפס בוגד באישתו.

השידור אתמול היה קאמבק מפואר, שהגיע בשיאו לכמות של 390,000 צופים בו זמנית. האתר בו ביהם משדר, Twitch, מאפשר לצופים לתרום כסף לסטרימרים האהובים עליהם, והם אכן תרמו: במהלך השידור הועברו לחשבונו של ביהם עשרות אלפי דולרים, אך יש לציין שמדובר בסכום שיכול להיות פיקטיבי, שכן כל "תורם" יכול להתחרט ולבחור לא להעביר את הכסף בפועל.

Watch The Face of Twitch || @DrDisRespect from DrDisRespectLIVE on www.twitch.tv

כך או כך, נראה שהדוקטור חזר לעבוד. לקראת סוף השידור הוא התייחס לדרמה שהובילה לפרישתו הזמנית. "הרגשתי כאילו אני צריך התחלה חדשה ב-2018", הוא אמר: "הייתי צריך תזכורת לגבי המשמעות האמתית של החיים". מאוחר יותר הוא כינה את מערכת היחסים הנוכחית שלו עם אישתו כ"תהליך למידה", ותיאר את הקשר ביניהם כרכבת הרים.

יש לציין שבעקבות החזרה המהירה של ביהם לטוויץ', רבים תהו האם הודעת הפרישה הדרמטית שלו הייתה אמיתית, או שהיה מדובר רק בתרגיל יחסי ציבור שנועד לגרום לו לצבור צופים נוספים. תהא התשובה אשר תהא - נראה שההפסקה הקצרה עשתה לדוקטור רק טוב, והוא חזר בשיא כוחו לבמה הווירטואלית.