טריילר ופרטים חדשים על העונה השנייה של COD: Modern Warfare

לאחר שעברו קרוב לארבעה חודשים מאז יציאתו של המשחק "Call of Duty Modern Warfare" והחלה עונתו הראשונה, הגיעה העת לפתוח את הדלתות ולקבל את העונה השנייה.

ראשית, המשחק יתחדש לו בכמה מפות חדשות, החל מגרסת ה־Remaster עד למפת ה־Rust, מפה חדשה ומקורית בשם "Atlas Superstore" ועד Bazaar ו־Zhokov Boneyard. כמו כן, שני כלי נשק מתווספים: ה־Grau 5.56 וה־Striker 45. מלבד הטריילר הקצר שמופיע כאן, פרטים מלאים ומידע נוסף אודות המפות, כלי הנשק וכל מה שחדש בעונה השנייה תוכלו למצוא כאן. להמשך הדיון היכנסו לפורום Call of Duty.

Anthem ישופץ ויתוכנן מחדש תוך התמקדות ב־Gameplay

Anthem הוא משחק מסוג Looter-Shooter בגוף שלישי, שמתרחש בעולם פתוח. הוא יצא לאור מבית Bioware ו־EA לפני כמעט שנה, כאשר השקתו נכשלה ונחלה מפלה גדולה אל מול הציפיות הגבוהות של המעריצים.

עם זאת, EA והסטודיו האחראי על פיתוח המשחק לא ויתרו והמשיכו לעדכן ולתקן את המשחק. מטעם הסטודיו פורסם פוסט בו מתוארות הבעיות בהם נתקלו במהלך השנה, וכי בחודשים הקרובים הצוות עתיד לעבוד על שיפוץ המשחק מהיסוד ומתוך הבנה ברורה כי יצטרכו להשקיע זמן רב יותר עבור תכנון מחודש והתמקדות ב־Gameplay כשהמטרה והיעדים עומדים בראש. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.

229 מיליון דולר: זה הסכום ש-Sony שילמה עבור Insomniac Games

לאחר שבשנת 2018 נחלה הצלחה עם המשחק Marvel's Spider-Man, בחודש אוגוסט 2019 נרכשה חברת Insomniac Games על ידי לא אחרת מאשר חברת סוני (Sony), אך נשאלה השאלה עבור איזה מחיר.

בדוח הרבעוני שפרסמה Sony לפני מספר ימים, התגלה כי החברה רכשה את Insomniac Games עבור 229 מיליון דולר, סכום עתק בכל קנה מידה. בהתחשב בהצלחת Marvel's Spider-Man כנראה שסוני עשתה את הצעד הנכון ובתוך כך אין לדעת האם Insomniac עובדת על כותר כלשהו עבור קונסולת פלייסטיישן 5. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.

THQ Nordic פותחת סטודיו משחקים חדש

זה כבר לא סוד שבשנים האחרונות חברת THQ Nordic רכשה ופתחה כמה חברות ואולפני פיתוח, ונראה שהיא ממשיכה בכיוון הזה.

"Gameindustry.biz" דיווח כי THQ פתחה את Nine Rick Games, סטודיו פיתוח משחקים שאותו מוביל דיוויד דוראק (David Durack) שהיה ראש הפרויקט שעבד על משחק ההישרדות DayZ. אנשי צוות נוספים לצידו עבדו על משחקים כגון Solider of Fortune, Chaser ו־DayZ. על פי הדיווח, המשחק הראשני אותו תפתח, בדומה ל־DayZ, יהיה משחק יריות - הישרדות (Survival Shooter). פרטים נוספים לגבי המשחק ייחשפו בהמשך הדרך. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.

כותר Call of Duty לשנת 2020 אושר על־ידי Activision

Activision אומנם שיחררה את כותרה החדש, Call of Duty Modern Warfare, רק בחודש אוקטובר 2019, אך נראה שפעם נוספת העבודה אינה פוסקת ופיתוח המשחק הבא כבר החל. בדוח הרבעוני של Activision, החברה אישרה כי סדרת משחקי Call of Duty תזכה לקבל כותר נוסף לשורותיה עוד השנה, אך טרם צוין מתי, או מי החברה שאחראית על פיתוחו. מוקדם יותר השנה חברת Treyarch לקחה על עצמה לפתח את כותר CoD לשנת 2020, האם מדובר באותו משחק? כמו כן, השמועות אומרות כי הכותר הבא יגיע אל קונסולות הדור הנוכחי אך גם אל הפלייסטיישן 5 ואל ה־Xbox Series X. להמשך הדיון היכנסו לפורום Call of Duty.

Nioh חוגג 3 שנים – מכר מעל 3 מיליון עותקים

Nioh הוא משחק פעולה-תפקידים בגוף שלישי שיצא לאור מבית המפתחת "Team Ninja" בשנת 2017. במהלך תערוכת E3 2018 הוכרז כי משחק ההמשך נמצא בפיתוח – Nioh 2. על פי מפיצתו היפנית, Koei Temco הכריזה שהמשחק לא רק חוגג שלוש שנים מאז יציאתו, אלא מכר מעל שלושה מיליון עותקים ברחבי העולם. נכון לעכשיו, משחק ההמשך Nioh 2 צפוי להגיע אל קונסולת פלייסטיישן 4 בלבד, אך ייתכן מאוד כי בהמשך הדרך ישוחרר למחשב האישי. בשונה מקודמו, את הדמות אותה נשחק ב־Nioh 2 ניתן יהיה לעצב בעצמנו ולרשותה יהיו כמה יכולות על טבעיות. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.