נחשפה טכנולוגיית Unreal Engine 5 באמצעות PlayStation 5

Unreal Engine הוא מנוע לפיתוח משחקים מבית Epic Games שיצא לאור לראשונה בשנת 1998. כמעט שני עשורים לאחר מכן יצאה לאור בשנת 2014 גרסת Unreal Engine 4, שכיום משחקים רבים נעזרים בה. לפני ימים ספורים חשפה החברה את המנוע החדש, Unreal Engine 5, באמצעות סרטון דמו המציג את היכולות והפיצ'רים החדשים, ביניהם "Lumen" ו־"Nanite". נאמר כי הדמו רץ בזמן אמת והוקלט על גבי גרסת מפתחים של PlayStation 5. בעודנו מתקרבים בצעדי ענק אל השקת קונסולות הדור הבא, מדובר בצעד מלהיב לקראת הצגת המשחקים העתידיים. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Respawn Entertainment לא עובדת על פיתוח משחק Titanfall חדש

בזמן שחברת Respawn Entertainment חגגה בחודש שעבר עשור להקמתה, מנכ"ל החברה Vince Zampella נתן לנו פיסות מידע קטנות לגבי העתיד. בריאיון עם IGN, כשנשאל לגבי משחק Titanfall חדש, אמר Vince כי כרגע אין משחק חדש שנמצא בפיתוח ושבאופן אישי הוא היה רוצה לראות את הסדרה חוזרת וממשיכה. Titanfall 2 יצא לאור בשנת 2016, ומאז התזכורת היחידה ממנו היא הכותר Apex Legends שמתרחש באותו העולם. כשנשאל האם יהיו הכרזות חדשות באירוע EA Play בחודש הבא, אמר כי ייתכן שמשחק ה־VR מז'אנר היריות Medal of Honor: Above and Beyond עתיד להיות מוצג. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

נחשף Gameplay חדש של Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima הוא משחק אקשן־הרפתקאות מבית Sucker Punch Studios, שעתיד לצאת בעוד כחודשיים ובאופן אקסקלוסיבי אל קונסולות PlayStation 4. אומנם זכינו לכמה טריילרים והצצות מהמשחק, אך רק לפני ימים ספורים, תוך כדי אירוע State of Play, הוצג Gameplay שלו באורך 19 דקות. הסרטון מציג את העולם רחב הידיים של המשחק, שאותו ניתן לחקור ולגלות בו תוכן רב. כמו כן, ניתן לראות חלק ממערכת הקרב, שכוללת שני סוגים עיקריים: האחד עוסק בקרבות חרבות והשני מציג פן חשאי יותר בסגנון Stealth. להמשך דיון היכנסו לפורום PlayStation 4.

The Witcher 4 עשוי להתמקד בסיפור הרקע של Ciri

אומנם חברת CD Projekt Red כבר אישרה שלאחר השקת Cyberpunk 2077 הצוות יחזור לעבוד על סיפור חדש בעולם של The Witcher, אך טרם נודע על מה יסופר. במהלך שיח בין אחד מכותבי העלילה של The Witcher 3 לאתר VG42, הוא אמר כי ייתכן שנוכל לראות סיפור מקדים (Prequel) לסיפורה של Ciri. המרואיין ציין: "Ciri לא הופיעה בשני שלישים מהמשחק השלישי, כך שלא היה לה מספיק זמן מסך כפי שאנחנו הכותבים היינו רוצים. אבל היי, אולי זה משהו שנחזור אליו בעתיד". בעודנו מחכים לפרטים נוספים, נוכל רק לשער האם נשמע על Ciri פעם נוספת או שמא נזכה לפגוש דמויות חדשות לחלוטין. להמשך דיון היכנסו לפורום The Witcher.

מדווח: אירוע סביב PlayStation 5 יתקיים בתחילת חודש יוני

לאחר שמועות רבות על אירוע שיעסוק ב־PlayStation 5, ולצד העובדה שרק בשבוע האחרון נחשף לראשונה Unreal Engine 5, הציפייה לשמוע הקונסולה הבאה ממשיכה לגבור. על פי האתר Venture Beat, חברת Sony מתכוונת לקיים אירוע שיעסוק בנושא בתחילת חודש יוני, ובמהלכו להציג חלק מהמשחקים שיגיעו אליה, מכותרים מבית Sony ואף מאולפני פיתוח שאינם בבעלותה ממנה. אין לדעת האם המוצר עצמו ייחשף באותו חלון זמן. לאחר מכן נכתב כי Sony מתכננת כמה אירועים שונים במהלך הקיץ הקרוב, ביניהם גם State of Play בחודש אוגוסט. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

ייתכן אירוע שיעסוק ב־Xbox Series X ב־10 ביוני

בדומה לדיווח לגבי אירוע עבור PlayStation 5 שעשוי להתקיים בחודש יוני, כפי ש־Microsoft נוהגת לחדש ולהכריז מדי חודש, על פי אתר Venture Beat, מתוכנן אירוע מטעם Microsoft סביב התאריך 10 ביוני. לאחר הצגת המשחקים בחודש מאי, מה שמתוכנן לחזור על עצמו ביולי, האירוע שעשוי להתקיים ביוני יעסוק בקונסולה עצמה ובפרטים נוספים אודותיה. ייתכן כי זהו המועד שבו החברה תדבר ותציג את מערכת Lockhart, שלגביה כבר היו כמה שמועות ועשויה להיות חלק מגרסת Xbox זולה יותר מטעם החברה, אך הדבר טעם אושר באופן רשמי. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.