תערוכת E3 כבר ממש מעבר לפינה, וחברות המשחקים מתכוננות במרץ למסיבות העיתונאים הגדולות שלהן. על פי המסורת, E3 היא המקום בו חברות המשחקים חושפות את התוכניות שלהן לשנה-שנתיים הקרובות. התערוכה מלאה בהכרזות מפתיעות על משחקים חדשים, ומכונה על ידי רבים יום  חגם של הגיימרים.

בסוני, כך נראה, מנסים להנמיך ציפיות לקראת מסיבת העיתואים שלהם, שבדרך כלל היא המעניית והעמוסה ביותר בתערוכה. שון ליידן, מנכ"ל תחום הבידור האינטראקטיבי בסוני, מספר שהשנה החברה החליטה לתת "זווית קצת אחרת" למסיבת העיתונאים שלה. אמ:לק: פחות הפתעות, יותר התמקדות במשחקים שאנחנו כבר מכירים.

על פי ליידן, סוני תתמקד בארבעה משחקים מרכזיים במסיבת העיתונאים: Spider-Man, Death Stranding, Ghost of Tsushima ו-The Last of Us Part 2. כמו כן, ליידן הדגיש כי לא תוצג השנה חומרה חדשה  ככה שמי שציפה לראות PlayStation 5 או גירסה של סוני לקונספט הסוויץ' של נינטנדו ייאלץ להמשיך לחכות. ליידן גם ציין שסוני תיתן זמן-במה גם לחברות משחקים צד ג', שיציגו משחקים נוספים.

ההבהרה הזאת נשמעת כמו תיאום ציפיות שבא לנטרל אכזבה פוטנציאלית, שאכן תגיע אם סוני לא תחשוף אף משחק חדש במהלך התערוכה. מצד שני, יכול להיות שמדובר באסטרטגית הטעייה, ובסוני מבשלים לנו כמה הפתעות שהם שומרים, בשלב זה, קרוב לחזה.

מסיבות העיתונאים של סוני תיערך בעוד חודש, בלילה של ה-11.6. אנחנו נסקר אותה כאן בשידור חי.