טרילוגיית The Witcher מכרה מעל 50 מיליון עותקים

לא ניתן להתווכח על העובדה שסדרת משחקי The Witcher מהווה הצלחה רבה בקרב מפתחי המשחקים ואף בקרב השחקנים עצמם. הטרילוגיה, אשר החלה את דרכה בשנת 2007, מכרה מעל 50 מיליון עותקים עד היום, כך הוכרז בחשבון הטוויטר הרשמי שלה. הטרילוגיה כוללת שלושה משחקים: The Witcher, The Witcher 2: Assassin's of Kings ו־The Witcher 3: The Wild Hunt, כאשר המשחק השלישי שיצא בשנת 2015 הוא המוצלח והנמכר ביותר מבין השלושה. למרות ש־50 מיליון עותקים עשויים להישמע מעט, בהתחשב בעובדה שמדובר במשחק לשחקן יחיד בלבד ובכך שהסטודיו לא היה מוכר כאשר הטרילוגיה יצאה לאור, מדובר במספר מרשים בהחלט. להמשך דיון היכנסו לפורום The Witcher.

Call of Duty: Warzone מקבל מצב זוגות

Call of Duty: Warzone יצא לאור בחודש מרץ יחד עם שני מצבי משחק שונים, בהם ניתן היה לשחק לבד ובקבוצה של שלושה ואף ארבעה שחקנים. עם זאת, מאז שהושק הן המעריצים והן השחקנים ביקשו ושאפו שיגיע אל המשחק גם מצב שיאפשר לשחק בזוגות. עם הגעת העונה השלישית לסיומה ובעוד העונה הרביעית בפתח, התווסף אל המשחק מצב הזוגות המתבקש. כעת לא תצטרכו לשחק לבד או להיתקל באדם אקראי כחלק ממצב השלשות, אלא תוכלו לשחק עם חבר נוסף לצדכם. בעבר, אגב, צוין כי הסטודיו בודק לגבי הוספת אפשרות לשחק בקבוצות של חמש. להמשך דיון היכנסו לפורום Call of Duty.

טיזר של Baldur's Gate 3 מכריז על הגעת חדשות נוספות בהמשך החודש

אומנם אירועים רחבי ידיים בתעשייה בוטלו לאור המצב העולמי, אך מדובר בתקופת הכרזות ו־Baldur's Gate מטעם Larian Studios אינו נבדל. בחשבון הטוויטר הרשמי של המשחק פורסם טיזר קצר שנותן לנו טעימה נוספת מהמשחק, במהלכו הוצגו קטעי Gameplay, צילומי מסך ועוד. בסופו של הטיזר ובכיתוב שלצדו הוכרז כי החל מיום שבת הקרוב יחלו להגיע חדשות ופרטים חדשים לגבי המשחק, שימשיכו להפציע לכל אורכו. למרות שסביר שהמעריצים מחכים לראות Gameplay מתמשך נוסף ולשמוע קצת על המערכות במשחק, כולם מחכים להכרזה על מועד יציאתו דווקא. להמשך דיון היכנסו לפורום תפקידים כללי.

סרטון חדש מציג חלק מתהליך הפיתוח של The Last of Us 2

לאחר שבשבוע שעבר התקיים State of Play, במהלכו הוצגו קטעי Gameplay נרחבים מתוך The Last of Us 2 עם הסברים נוספים על מה שמצפה לנו בהמשך החודש, זמן קצר לאחר מכן שוחרר סרטון נוסף, המציג חלק מתהליך הפיתוח של המשחק. בסרטון משתתפים אנשי מפתח כגון Neil Druckman, Halley Gross ו־Anthony Newman, שמדברים על פיתוח המשחק, הפיצ'רים המיוחדים שהוכנסו אליו, תשומת הלב לפרטים וכמות המחקר שנעשתה עבורו, החל מקריאת ספרים, צפייה בסרטים קשורים ועוד. כמו כן, מופיעים גם צמד השחקנים Ashley Johnson ו־Troy Baker. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

סטודיו חדש מבית Paradox Interactive יעסוק בפיתוח משחקי אסטרטגיה

Paradox Interactive היא חברת הפצת משחקים שעובדת יחד עם מפתחות משחקים ואולפני פיתוח רבים, המוכרת בזכות כותרים כמו Crusader Kings, Europa Universalis, Cities: Skylines ורבים נוספים. מוקדם יותר השבוע, הכריזה החברה על הקמת אולפן פיתוח חדש בשם "Paradox Tinto", שיובל על ידי המפתח הוותיק Johan Andersson – יוצר סדרת Europa Universalis. בהכרזה נאמר כי האולפן החדש יעסוק בפיתוח משחקי אסטרטגיה בקנה מידה רחב (Grand Strategy) וכרגע החברה החלה בחיפוש אחר עובדים ומפתחים שיצטרפו אליו. להמשך דיון היכנסו לפורום אסטרטגיה כללי.