עובדים מהבית – מועד השחרור של Cyberpunk 2077 לא עתיד להשתנות

בשל המלחמה בהתפשטות נגיף הקורונה, לא מעט חברות החלו לעבוד מהבית – CD Projekt Red היא אחת מהן. באמצעות הצהרה שצויצה בחשבון הטוויטר של החברה, נודע כי עובדי החבררה כולה עברו לעבוד מרחוק. יחד עם ההצהרה צוין כי גם אם מדובר באתגר לא פשוט, התוכנית לשחרר את המשחק Cyberpunk 2077 בחודש ספטמבר לא עתידה להשתנות, ושהעבודה מהבית תימשך כמה שצריך בעוד שבריאות ושלום העובדים עומדים בראש סדר העדיפויות. להמשך דיון מוזמנים להיכנס לפורום Gamer.

Blair Witch יגיע לקונסולת Nintendo Switch

Blair Witch הוא משחק אימה והישרדות שיצא לאור ב־30 באוגוסט עבור הקונסולות הביתיות (PC, PS4, XB1), ונראה שיגיע לקונסולה אחת נוספת – Nintendo Switch. במהלך אירוע Indie World Showcase של נינטנדו, הוכרז מטעם חברות Bloober Team ו־Lionsgate Games כי המשחק עתיד להגיע אל קונסולת Nintendo Switch, יחד עם טריילר חדש. על פי ההכרזה, טרם נקבע מועד מדויק לשחרורו, אך צוין כי חלון השחרור יהיה בקיץ 2020. להמשך דיון מוזמנים להיכנס לפורום Gamer.

למרות איום נגיף הקורונה, Gamescom 2020 ממשיך כרגיל

אירועים רבים התבטלו או נידחו בשל נגיף הקורונה (ביניהם E3, GDC),מה שגרם לרבים לתהות מה יהיה על אירוע ה-Gamescom שאמור להתקיים בהמשך השנה. באמצעות הצהרה בחשבון הטוויטר של האירוע, הוכרז כי נכון לרגעים אלו הוא עתיד להתקיים כמתוכנן. מארגני האירוע נמצאים במעקב על הנגיף, ויחד עם הרשויות ברחבי העולם בכלל ובגרמניה בפרט (מיקום האירוע), תתקבל החלטה כיצד לפעול בהמשך הדרך. ממשלות ומדינות רבות הנחו את התושבים לא להתכנס בכמויות גדולות, אך שנה שעברה השתתפו ב־Gamescom מעל 373,000 אנשים, כך שאין לדעת האם האירוע אכן יתקיים או שמא יבוטל גם כן. להמשך דיון מוזמנים להיכנס לפורום Gamer.

Resident Evil 3 מקבל גרסת Demo; גרסת בטא של Resident Evil Resistance

מועד יציאת Resident Evil 3 מתקרב במהירות, ובדומה למה שעשתה עם Resident Evil 2: Remake, החליטה Capcom לשחרר גרסת דמו גם עבור Resident Evil 3. במקביל לתחושה שהעולם מתפרק תחת נגיף הקורונה, החברה תשחרר גרסת דמו עבור RE3 ביום חמישי הקרוב, בו תוכלו להתנסות בחלק קטן מהמשחק ולשחק כ־Jill Valentine בעודה מנסה לברוח מ־Racoon City. בתוך כך, בתאריך 27 במרץ (יום ו') תשוחרר לקהל הרחב גרסת בטא פתוחה עבור Resident Evil Resistance. להמשך דיון מוזמנים להיכנס לפורום Gamer.

Activision מוסיפה ל־Warzone אפשרות לשחק לבד

יחד עם הפריצה הגדולה של Call of Duty Warzone בשבוע שעבר והגעתו תוך ימים ספורים לכ־15 מיליון שחקנים, Activision החליטה להוסיף חידוש נוסף – מצב Solos, כלומר מצב שחקן יחיד. מדובר באותו מוד שהכרתם, רק שהפעם משחקים לבד: נוחתים במפה עם עם אקדח וכמה כדורים, ועליכם לנסות ולהישאר האחרונים ששורדים. בשל כך שאתם קובעים מה יקרה לבדכם, Activision הסבירה כי באמצעות שימוש בחושים וב־Hud שלכם בלבד, מצב ה־Solos מהווה "מבחן אש שיכול להוות חוויית לימוד טובה לקראת הנחיתות הבאות שלכם, ביחד או בקבוצה". להמשך דיון מוזמנים להיכנס לפורום Call of Duty.