נחשף המשחק הבא בסדרה – Project Cars 3

Project Cars היא סדרת משחקי מרוצים שיצאה לאור מבית Slightly Mad Studios. המשחק הראשון והשני שוחררו בשנים 2015 ו־2017 בהתאמה והמשחק השלישי הוכרז בשלהי שנת 2018. זמן רב לא שמענו על המשחק הבא, Project Cars 3, אך בשבוע שעבר נחשף טריילר שנותן לנו טעימה מהעתיד להיות בו. בסרטון ניתן לראות חלק מהקסטומיזציה שתתאפשר במשחק, כמו גם מרוץ בין שלושה סוגי מכוניות: Mercedes AMG GT, NSX, ו־Chevy Corvette במסלולים שונים. Project Cars 3 עתיד לצאת בקיץ השנה עבור PlayStation 4, Xbox One ו־PC. להמשך הדיון היכנסו לפורום משחקי ספורט ומרוצים.

 שמועה: Far Cry 6 נמצא בפיתוח ויצא בשנת 2021

Far Cry היא סדרת משחקים ארוכת שנים מבית Ubisoft, כאשר הכותר האחרון, Far Cry: New Dawn, יצא לאור בתחילת שנת 2019. על פי האתר הדני, Gamereactor.dk, הכותר הבא בסדרה מהווה חלק מהפרויקטים עליהם Ubisoft עובדת, בנוסף ל־Assassin's Creed: Valhalla, Watch Dogs Legion ו־Rainbow Six Quarantine. על פי הדיווח, המשחק הבא יתרחש במיקום הרבה יותר אקזוטי ומעניין מאשר אמריקה הצפונית. צוין גם כי מועד יציאת המשחק לאור לא יהיה לפני אפריל 2021. ייתכן שנגלה פרטים ראשוניים אודות Far Cry 6 באירוע Ubisoft Forward שיתרחש בחודש יולי הקרוב, אך כמובן שמדובר בהשערות ובשמועות בלבד. להמשך הדיון היכנסו לפורום Far Cry.

Cyberpunk 2077 לא יגיע אל Stadia במועד שתוכנן להשקתו

למרות שכבר זמן רב ידוע לנו ש־Cyberpunk 2077 עתיד להגיע אל פלטפורמת Stadia, מידע חדש שהגיע מ־CD Projekt Red אומר כי המשחק יגיע קודם אל פלטפורמות הדור הנוכחי במועד ההשקה הידוע, ורק בשלב מאוחר יותר יגיע אל פלטפורמת הסטרימינג Stadia. זה אינו צעד מפתיע בהתחשב בכך ש־Stadia כוללת את מספר המשתמשים הנמוך ביותר מבין ארבעת הפלטפורמות. מי שנמנה בין השחקנים המאוכזבים יוכל להתנחם בעובדה שגרסת המשחק ל־Stadia תצא עוד ב־2020, ככל הנראה זמן לא רב אחרי המועד המקורי. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.

The Last of Us 2 שובר שיא הזמנות מוקדמות בברזיל

The last of Us 2 הוא משחק פעולה שעתיד לצאת בעוד פחות משבועיים מבית Naughty Dog. אם חשבתם שההדלפות מנעו מהמעריצים לרכוש את המשחק, נראה שבברזיל הדברים כבר נראים אחרת. על פי IGN ברזיל, סכום ההזמנות המוקדמות של המשחק עבר את כמות ההזמנות של God War האחרון, שהיה הכותר האקסקלוסיבי הנמכר ביותר בטרם ההשקה. הנתונים הללו מתייחסים אך ורק לברזיל, אבל בהתחשב בכך שלא מדובר במדינה קטנה, זה בהחלט נתון חיובי עבור שאר העולם – במיוחד בשל מספר ההזמנות שעבר את Marvel's Spider-Man באירופה. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.

Black Live Matters – גם בתעשיית המשחקים והגיימינג

לאור אירועי התקופה האחרונה בארצות הברית ובכלל העולם והסלוגן המסמל אותם, "Black Live Matters", ארגונים וחברות רבות הביעו תמיכה והתנהגות בצורה אחרת, וכך גם בתעשיית הגיימינג. חברות כמו Infinity Ward ו־Rockstar הכניסו אל המשחק פיצ'רים שונים שקשורים לנושא ואף הפסיקו את פעילות השרתים לזמן מסוים. Ubisoft ו־CD Projekt Red דחו את האירועים המתוכננים שלהן למועד מאוחר יותר ולמעשה עצרו הכול כדי להביע תמיכה ואהדה, כל אחת בדרך שלהן. חברות אחרות כמו Square Enix תרמו כספים לארגונים שעוסקים בתחום כדי להילחם באי הצדק ולהפיק שינוי חיובי ברחבי העולם. להמשך הדיון היכנסו לפורום Gamer.