לפי דיווחים: גרסת רימייק של Resident Evil 4 נמצאת בפיתוח

לצד שחרור גרסת הרימייק של Resident Evil 3 מוקדם יותר החודש עבור הפלטפורמות השונות, נראה שב־Capcom כבר יושבים על התוכניות לעתיד. על פי האתר VideoGameChronicle, החברה אישרה את פיתוחה של גרסת ה־Remake ל־Resident Evil 4; המשחק נכנס לשלב הפיתוח, ושנת יציאתו המשוערת היא 2022. RE4 נחשב בעיני רבים לאחד המשחקים המוצלחים בסדרה ובין האהובים בכל הזמנים. הבַּמַּאי של RE4 המקורי איחל בהצלחה למפתחי הגרסה המחודשת, ולמרות סירובו להצעה להוביל את הפיתוח בעצמו, הוא ייתן למפתחים כיוון עבודה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Call of Duty: Warzone הגיע ל־50 מיליון שחקנים

רק לפני חודש יצא לאור Warzone, גרסת הבאטל רויאל של Inifinity Ward עבור COD: Modern Warfare, וכבר לאחר עשרה ימים צבר כ־30 מיליון שחקנים. כיום, כחודש לאחר מכן, הוכרז בחשבון הטוויטר הרשמי של המשחק כי כמות השחקנים בו הגיעה ל־50 מיליון, מה שבמילים אחרות אומר ש־Warzone עשה את אותה הדרך כמו Apex Legends בחודשו הראשון. Warzone הוא מוד Standalone חינמי לחלוטין ומאפשר לשחקנים לשחק לבד או בקבוצות של שחקן אחד, שלושה שחקנים או ארבעה שחקנים. לצד באטל רויאל, הוא כולל את המוד Plunder, שדורש מקבוצה של ארבעה שחקנים (נכון להיום) להשיג כמה שיותר כסף ולהיות הראשונים שמגיעים למיליון דולר. להמשך דיון היכנסו לפורום Call of Duty.

Cyberpunk 2077 לא ישוחרר עבור קונסולות הדור הבא

CD Projekt Red אומנם אישרה שהיא עמלה על פיתוח גרסה של Cyberpunk 2077 עבור קונסולות הדור הבא, אך גרסאות אלו לא יצאו עם השקת הקונסולות עצמן, אלא רק זמן מה לאחר השקת המשחק עבור קונסולות הדור הנוכחי – עבור PlayStation 4, Xbox One Stadia ו־PC. מטעם Microsoft נמסר כי יהיה ניתן לשחק במשחק באמצעות קונסולת Xbox Series X, אך זו תהיה גרסת Xbox One עם תאימות לאחור, ולא גרסה מותאמת ומשודרגת עבור Xbox Series X. מ־Sony לא נמסר מידע לגבי העניין. להמשך דיון היכנסו לפורום קונסולות - כללי.

נדחה מועד יציאת New World, משחק ה־MMO של Amazon

על פי פוסט בבלוג של אתר המשחק הרשמי של New World, מועד יציאתו נדחה לתאריך 25 באוגוסט (25.08.20), לאחר שמועד ההשקה המקורי היה בחודש מאי. עקב נגיף הקורונה, צוות הפיתוח של המשחק נאלץ לעבור לעבודה מהבית, מה שמקשה ומאט את פיתוחו, בייחוד כי העבודה דורשת תקשורת ועבודת צוות רבה, לטענת במאי המשחק הראשי. יחד עם דחיית מועד שחרור המשחק, גם גרסת הבטא שלו נדחתה – ליולי, חודש לפני השקתו. מטרת החברה לשווק את המוצר האיכותי והמלוטש ביותר שניתן, מה שדורש ממנה זמן נוסף טרם שחרורו. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Resident Evil 3 Remake מכר שני מיליון עותקים תוך חמישה ימים

Resident Evil 3 Remake יצא לאור בתחילת החודש, והנתונים כבר מתחילים לזרום. כפי שהוכרז באתר ההשקעות של Capcom, החברה הודיעה כי גרסת הרימייק של המשחק השלישי מכרה שני מיליון עותקים תוך חמישה ימים מאז יצא. בהשוואה למכירות גרסת הרימייק של המשחק השני, אשר מכרה שלושה מיליון עותקים בשבוע הראשון שלה, בהחלט מדובר בסכום מכובד. נתון נוסף הוא שהמשחק המקורי מכר בסך הכול כ־3.5 מיליון עותקים עד היום, מספר שהרימייק כנראה עבר או יעבור בקרוב. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Blizzard אינה יודעת האם קיום כנס Blizzcon 2020 יתקיים כמתוכנן

כנס Blizzcon 2019, שהתקיים לפני כחצי שנה בתחילת חודש נובמבר 2019, היה מוצלח יותר מקודמו בשנת 2018 יחד עם הכרזת Diablo IV, אך נראה כי נגיף הקורונה משפיע על אירוע נוסף – וכבר עכשיו מעלה חששות בפני הגורמים המארגנים לגבי עתידו. על פי Blizzard, באמצעות פוסט באתר החברה, בשלב הנוכחי "זה עדיין מוקדם מדי כדי לדעת האם Blizzcon 2020 יהיה בר ביצוע", כפי שהחברה מתכננת. בעוד שאירועים רבים ברחבי העולם מבוטלים, נדחים או עוברים למתכונת מקוונת, אין לדעת האם המצב ימשיך עד חודש נובמבר לקראת הכנס. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.