מבט ראשון מהכותר החדש – Assassin's Creed Valhalla

לאחר שבתחילת החודש נחשף הכותר הבא בסדרת Assassin's Creed, השבוע קיבלנו הצצה אל המשחק באמצעות טריילר חדש, יחד עם פרטים נוספים. הסרטון מציג כיצד הדתות השונות באות לידי ביטוי, פשיטות שכוללות קרן ניגוח, ספינות שניתן לשדרג, קעקועים מגוונים, מהלכים רצחניים שישפרו את מערכת הלחימה, שינוי בירי הקשתות ואף החזרת ה־Hidden Blade. העורב, משרתו הנאמן של אודין יהיה שותפנו לחקירת העולם, כחלק מהעלילה שעתידה להיות ייחודית ביסודה כפי שלא ראינו עד כה, כך נמסר על פי Ubisoft. להמשך דיון היכנסו לפורום Assassin's Creed.

Star Wars Jedi Fallen Order הוא תחילתו של פרנצ'ייז חדש

Star Wars Jedi Fallen Order (פותח על ידי Respawn Entertainment) יצא לאור לפני כחצי שנה, ובמהרה התגלה כמשחק מלחמת הכוכבים שרבים חיכו לו, זאת לאור השבחים הרבים שקיבל והעובדה שמכר מעל 10 מיליון עותקים. כחלק מהדוח הרבעוני של EA, הצהיר מנכ"ל החברה Andrew Wilson כי Fallen Order המשחק הראשון בפרנצ'ייז חדש לגמרי. מדובר בחדשות נפלאות עבור המעריצים ועבור השחקנים שנהנו מהמשחק; נראה כי EA לא מוותרת, רואה את הצלחתו בעין יפה, ועל כן החליטה להפוך אותו לסדרת משחקים חדשה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

שוחרר הטריילר העלילתי עבור The Last of Us 2

בשבוע שעבר נודע לנו שמשחק הזומבים המצופה The Last of Us 2 מוכן להשקתו באמצעות הביטוי המוכר "Gone Gold", כאשר מעט לאחר מכן נחשף הטריילר העלילתי של המשחק. בסרטון ניתן לראות את Ellie ו־Joel בסצנות שונות במהלך המשחק או מציג סצנות Gameplay קצרות שנוכל לצפות להן. בין שנתקלתם, או לא, בהדלפות התוכן שפורסמו לא מזמן, הטריילר לא כולל ספוילרים משמעותיים, אך כן מציג חלק מהסיפור ומה שמצפה לאלי, שתצטרך להתמודד עם ההשלכות הפיזיות והרגשיות של המעשים שלה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Destiny 2 ישוחרר גם עבור קונסולות הדור הבא

Destiny 2 הוא משחק יריות שיצא לאור על ידי Bungie בשנת 2017 עבור פלטפורמות הדור הנוכחי – ביניהן Google Stadia והמחשב האישי. על ידי פרסום בחשבון הטוויטר של Bungie, החברה הודיעה כי המשחק עתיד להגיע אל קונסולות הדור הבא: Xbox Series X ו־PlayStation 5, אך נכון לעכשיו ללא מועד יציאה. לפני קצת יותר מחצי שנה הגיע המשחק אל פלטפורמת Stadia, ולכן הגעתו אל קונסולות הדור הבא אינה מפתיעה. Destiny 2 כולל פיצ'ר Cross-Save בין הפלטפורמות, כך שיהיה ניתן גם בהמשך להעביר את כל מה שעשיתם אל הקונסולות העתידיות. להמשך דיון היכנסו לפורום Destiny.

טריילר חדש עבור Disintegration – יושק רשמית בחודש יוני

Disintegration הוא משחק יריות־אסטרטגיה על רקע מדע בדיוני וחלל שמפותח על ידי V1 Interactive, הסטודיו הקטן שהוקם בשנה שעברה על ידי כמה נציגים מוכרים מהתעשייה. לאחר טריילרים וחשיפות Gameplay שונות במרוצת החודשים האחרונים וכן תקופת בטא שהיה ניתן להשתתף בה לא מזמן, כעת הכריזה החברה כי המשחק המלא עתיד לצאת לאור כבר בחודש הבא – ב־16 ביוני. המשחק כולל מצב קמפיין לשחקן יחיד ואף מולטיפלייר מסוג PvP. הזמנות מוקדמות ניתן לבצע דרך Xbox One ו־Steam, ובהמשך הדרך תהיה אפשרות גם דרך PlayStation 4. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer

ייתכן שמשחק ההמשך של Breath of The Wild לא ישוחרר לפני מרץ 2021

The Legend of Zelda: Breath of The Wild הוא הכותר המצליח מבית Nintendo שהגיע אלינו במרץ 2017, כאשר קצת יותר משנתיים לאחר מכן הוכרז כי עתיד לזכות למשחק המשך. לפני ימים ספורים פרסמה Nintendo את נתוני השנה הפיסקלית האחרונה שהסתיימה במרץ, ואף פירטה לגבי התוכן שיגיע בשנה הפיסקלית העוקבת. על אף שצוינו כמה כותרים מוכרים, כגון Animal Crossing, Pokemon Sword and Shield ו־Super Smash Bros Ultimate, אין אזכור למשחק ההמשך של Breath of The Wild. לאור הנתונים הללו ניתן להניח כי החברה לא מתכננת לשחרר אותו בשנה הפיסקלית הקרובה, אלא רק לאחר חודש מרץ 2021. להמשך דיון היכנסו לפורום Nintendo.