רוכשי Cyberpunk 2077 ל־Xbox One יקבלו את השדרוג לקונסולת הדור הבא בחינם

ביום שני בבוקר נחשף המפרט של קונסולת Xbox Series X החדשה מבית Microsoft, בעוד שמאוחר יותר באותו היום יצאה חברת CD Projekt Red בהכרזה משלה: כל מי שיהיה לו עותק של Cyberpunk 2077 בעת יציאתו ל־Xbox One ולאחר מכן ירכוש את Xbox Series X, לא יצטרך לרכוש את המשחק פעם נוספת על מנת לשחק בו דרכה. "גיימרים לעולם לא צריכים להידרש לרכוש את אותו המשחק פעמיים או לשלם עבור שדרוג. בעלי Cyberpunk 2077 לקונסולת Xbox One יזכו לשדרגו לקונסולת Xbox Series X בחינם", נכתב בציוץ מטעם החברה. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Baldur's Gate 3 יגיע עוד השנה ל־Early Access ב־Steam

בחודשים האחרונים צפים להם פרטי מידע וחדשות שונות על Baldur's Gate 3, שמעריצים רבים מצפים לו כבר שנים. באירוע עבור משקיעים שהתקיים ביריד הצעצועים בניו יורק, הודיעה חברת הצעצועים ומשחקי הלוח Hasbro, כי כותר ה־RPG המצופה Baldur's Gate 3 יגיע עוד השנה למצב Early Access בחנות הדיגיטלית Steam. אנחנו כבר יודעים שממש בקרוב אנחנו עתידים לקבל הצצה ראשונה ל־Gameplay ראשוני מתוך המשחק במהלך אירוע Pax East, ולאחר שנים של המתנה, העובדה שעוד השנה הוא יגיע לשלב Early Access היא בהחלט סיבה לחגוג. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Rainbow Six Siege עשוי להיות חינמי בעתיד

אף על פי ש־Rainbow Six Siege החל את דרכו ברגל שמאל לפני חמש שנים, מאז הוא עבר כברת דרך ארוכה וצבר עשרות מיליוני שחקנים. בריאיון שנערך עם במאי המשחק לירוי את'נאסוף, נאמר כי צוות המפתחים רוצה לראות את המשחק עובר למודל של משחק חינמי (Free-To-Play), אך יש כמה משוכות שצריך לעבור. המשוכה הראשונה היא תופעת ה־Smurfing (שחקנים ברמה גבוהה שמשחקים במשתמשים חדשים), שפוגעת בחוויית השחקנים – חדשים וותיקים כאחד. כמו כן, צוין שהמעבר למודל חינמי נתון להחלטת Ubisoft, ולכן לא ניתן לבצע את המעבר כרגע. להמשך דיון היכנסו לפורום Rainbow Six Siege.

CD Projekt Red הפכה לחברה השנייה בשוויה באירופה

CD Projekt Red, שהחלה את דרכה כסטודיו פולני קטן, הפכה עם השנים לחברה מוכרת שכבר לא ניתן להמעיט בערכה – במהלך החודשים האחרונים שווי השוק שלה עלה מ־6.8 מיליארד דולר ל־8 מיליארד דולר, מה שהפך אותה לחברה השנייה בשוויה באירופה אחרי Ubisoft, אשר מקורה בצרפת. CD Projekt היא חברה שמתמקדת ודוגלת באיכות הכותרים שלה, בהחלט צלחה את דרכה, זאת הודות לסדרת The Witcher המצליחה ב־Netflix שהקפיצה את מכירות משחקי The Witcher ב־554%, כמו גם יציאת The Witcher 3 עבור קונסולת Nintendo Switch בחודש אוקטובר. לצורך ההשוואה, שוויה של Ubisoft מוערך בכ־9.6 מיליון דולר, מה שייתכן מאוד שיצטצמם יחד עם יציאת Cyberpunk 2077 בספטמבר. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Sony, Facebook ו־Kojima Productions לא ישתתפו בכנס GDC

כנס Game Developers Conference, או בקיצור: GDC, עתיד להתקיים בחודש מרץ הקרוב, אך בשל הגעת וירוס הקורונה לאזורים נוספים ברחבי העולם, חברות שונות החליטו לבטל את השתתפותן בכנס. חברת EA הגבילה את נציגיה בכנס לצוות "חיוני בלבד", בעוד שחברות כמו Facebook, Sony ו־Kojima Producations ביטלו את השתתפותן לאלתר על מנת לשמור על ביטחונם ועל בריאותם של צוות העבודה שלהן. מדובר בחברות גדולות שאין לדעת מה היו תכנוניהן עבור הכנס, אך למשל בכנס של השנה שעברה חשפה Google את Google Stadia. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

נחשפו משחקי Xbox Games With Gold לחודש מרץ

כמדי חודש מכריזה Microsoft על המשחקים המתווספים לשירות Xbox Games With Gold בטרם החודש הבא מתחיל, ובדומה למנהגה, גם החודש מגיעים שני משחקים עבור Xbox 360 ושני משחקים עבור Xbox One. ראשית, ב־1 במרץ יתווסף לשירות Batman: The Evil Within, וב־16 במרץ – Shantae: Half Genie Hero. שני המשחקים יהיו זמינים עבור Xbox One. בצד Xbox 360: ב־1 במרץ יתווסף Castlevania: Lords of Shadow 2, וב־16 במרץ יגיע Sonic Generations. ראוי לציין כי מי שבבעלותו Xbox One יוכל ליהנות מכל ארבעת המשחקים באמצעות פיצ'ר התאימות לאחור (Backwards Compatibility). לפרטים מלאים על המשחקים היכנסו לאתר Xbox. להמשך דיון היכנסו לפורום Xbox One.