כמעט שבע שנים לאחר מותו, סטיב ג'ובס עדיין נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר על עולם הטכנולוגיה מאז ומעולם. אחד המקבילים שלו בעולם המשחקים הוא ג'ון קרמק (שעדיין חי, טפו טפו טפו), שיצר במהלך הקרירה הארוכה שלו משחקים כמו Doom, Quake, Rage ועוד, ועדיין נחשב לאחד המפתחים הכי מוכשרים בתעשייה.

ג'ובס וקרמק נפגשו מספר פעמים במהלך הקריירות המפוארות שלהם. אתמול החליט קרמק לפרסם פוסט ארוך בפייסבוק, בו הוא סיפר על הקשר המקצועי והאישי שלו עם ג'ובס במהלך השנים. המסקנה העיקרית: למרות שסטיב ג'ובס אף פעם לא האמין במשחקים, ואפילו קצת כעס על הפופולריות הגדולה של המדיום בקרב הקהל הרחב, קרמק עדיין מאוד מעריך את פועלו של ג'ובס ואת התרומה שלו לתעשיית המשחקים כולה.

קרמק גם חולק מקום של כבוד למחשבי NeXT - חברת המחשבים שג'ובס פתח אחרי שפוטר מאפל למשך כמה שנים. קרמק סיפר שהדבר הראשון שקנה אחרי שהתחיל להרוויח כסף היה מחשב של NeXT, עליו הוא פיתח את המשחק הכי גדול בקריירה שלו - Doom. למעשה, קרמק סיפר שהוא פנה לג'ובס כדי שירשה לו להוסיף ל-Doom כתובית "המשחק פותח במחשבי NeXT", אך שסטיב לא היה מעוניין במחווה (מאוחר יותר הוא התחרט, אך כבר היה מאוחר מדי להכניס את הכתובית). חבל.

סיפור מעניין נוסף קשור לאחת מהמצגות המפורסמות שסטיב ג'ובס העביר. באחת המצגות הנ"ל הוא רצה לארח את ג'ון קרמק. הבעיה: קרמק כבר קבע את אותו תאריך בדיוק כיום חתונתו. סטיב לא השתכנע, וניסה לשכנע את קרמק לדחות את החתונה. לאחר שקרמק ובת זוגו לא הסכימו סטיב הפך ל"קר כקרח". מאז מערכת היחסים ביניהם הצטננה, עם כי ג'ובס עדיין נהג להתייעץ עם קרמק מדי פעם בעניינים טכנולוגיים.

במהלך החודשים האחרונים לחייו של סטיב ג'ובס השניים לא היו בקשר. קרמק כתב שהוא ניסה לכתוב לו מייל לקראת מותו, אך שאף פעם לא הצליח לסיים לכתוב אותו. "אני יכול לאמת את כל תכונות האופי השליליות שסטיב היה ידוע בהם", כתב קרמק: "אבל חלק מהאלמנטים שהובילו אותי במסלול חיי קשורים ישירות לחותם שהוא השאיר על היקום".