הוצג גיים-פליי ראשוני מתוך גרסת דמו של Halo Infinite

בסוף השבוע האחרון התקיים האירוע הדיגיטלי Xbox Games Showcase, מטעם מייקרוסופט, במהלכו זכינו לקבל טעימות קטנות מתוך לא מעט כותרים, כאשר המצופה ביותר היה Halo Infinite. חברת 343 Industries החלה עם פתיח סינמטי אותו תוכלו לראות כאן, כאשר לאחר מכן הוצג Gameplay ראשוני באורך תשע דקות מתוך Demo שנמצא כאן למטה. הסרטון נותן לנוטעימה קטנה ממה שמצופה לנו, החל מכלי נשק, המפה הגדולה, האויבים השונים ואף העובדה שמדובר בעולם פתוח, כאשר הבחירה איזו משימות לבצע נתונה בידי השחקן. על פי החברה, הוא יהיה גדול יותר מאשר שני המשחקים האחרונים יחדיו. Halo Infinite יצא לאור יחד עם השקת Xbox Series X בה יהיה זמין, כמו גם ל־Xbox One ו־PC. להמשך דיון היכנסו לפורום פעולה כללי.

שוחרר טריילר נוסף עבור Watch Dogs Legion

לאחר החשיפות השונות באירוע Ubisoft Forward מוקדם יותר החודש, Ubisoft לא לקחה חלק באירוע Xbox Games Showcase. עם זאת, במהלך ה־Pre Show בהנחיית Geoff Keighley, הוצג טריילר חדש עבור Watch Dogs Legion. הטריילר החדש מחזק ומדגיש את התחומים והקטעים שהוצגו בעבר, ואף נותן טעימות Gameplay נוספות. הטריילר נפתח בלונדון כאשר צבעי המשטרה מופיעים ברקע עקב מתקפת הטרור שעליה מבוסס המשחק. Watch Dogs Legion יצא לאור ב־29 באוקטובר ויהיה זמין עבור Xbox One, PlayStation 4, PC ואף לקונסולות הדור הבא. להמשך דיון היכנסו לפורום פעולה כללי.

The Medium הוא הכותר החדש שהוכרז מבית Bloober Team

אם אתם מעריצים של משחקי אימה, אז ככל הנראה שמעתם על The Medium, הכותר הבא מבית Bloober Team, שמוכרת באמצעות כותרים כגון Blair Witch ו-Observer. אומנם בעבר זכינו לראות קטעים מהמשחק, אך הטריילר החדש מציג לראשונה תכונה חדשנית – האפשרות לנוע בין שני עולמות. ב־The Medium השחקנים יגלמו את Marianne, מדיום שיכולה לראות אל תוך עולם המתים. תוכלו להשפיע ולפעול בתוך עולם המתים, כאשר במקביל תפתרו תעלומות ותיתקלו ביצורים שונים שירדפו אתכם בשני העולמות. המשחק יאפשר לכם לחוות את שני העולמות הללו בו זמנית, כשהפעולות שתעשו בכל אחד ישפיעו על העולם המקביל. The Medium יצא לאור עבור Xbox Series X והמחשב האישי בהמשך שנת 2020. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.

Avowed – הוכרז משחק תפקידים חדש מבית Obsidian

Obsidian Entertainment היוותה חלק משמעותי ב־Xbox Games Showcase שהתקיים בשבוע שעבר. בין הכותרים שהוצגו הופיע אחד חדש בשם Avowed, משחק תפקידים בגוף ראשון שעל פי החברה נבנה מהיסוד עבור קונסולת Xbox Series X ויהיה מותאם במיוחד עבורה. חלק לא קטן מהטריילר מתמקד בנקודת המבט של חץ בוער אשר נורה מטירה בעודו נע אל עבר המטרה, מה שמספק לנו הצצה לעולם בו יתרחש המשחק. לאחר מכן, מוצג מה שנראה כמו קטע Gameplay קצר. אמנם תאריך ההשקה של Avowed טרם הוכרז, אך ידוע כי יהיה זמין דרך ה־Xbox Game Pass כבר מהרגע שיצא, ויהיה זמין עבור המחשב האישי וכאמור עבור ה־Xbox Series X. להמשך דיון היכנסו לפורום קונסולות כללי.

Fable חוזר – טיזר קצר למשחק חדש בסדרה המוכרת

Fable היא סדרת משחקים ארוכת שנים שהחלה את דרכה בשנת 2004. כעת, לאחר שנים של שמועות, Fable חוזר ל־Xbox עם טיזר סינמטי קצר במהלך Xbox Games Showcase, שמגיע אלינו מבית חברת Playground. שמועות לגבי משחק חדש בסדרת המשחקים החלו לצוץ מאז 2018. מאז, קיבלנו מספר רמזים ליציאתו של הכותר המצופה, החל בהדלפה בקהילת Reddit ועד עמוד Twitter שנשמר עבור המשחק. כרגע לא ידוע הרבה לגבי הכותר החדש, אם כי אנחנו יודעים שהוא יהיה זמין עבור המחשב האישי, Xbox One ו־Xbox Series X. להמשך דיון היכנסו לפורום Gamer.